Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA NYC FASHION WEEK

GWIAZDY NA NYC FASHION WEEK

Wyłapujemy najsławniejszych i najciekawiej ubranych celebrytów podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody.

Czyż może być wydarzenie bardziej elektryzujące dla każdego wielbiciela mody? Nowy Jork goni Paryż i Mediolan, mierząc coraz wyżej w swych modowych ambicjach – dzięki czemu przyciąga rzesze aktorów, artystów i celebrytów nie tylko z amerykańskiego showbiznesu. To dla nich okazja, by zaprezentować się w wyjątkowych stylizacjach, a jednocześnie dowód niesłychanego prestiżu.

 

Wśród sław, których absolutnie nie może zabraknąć, pojawiają się również osoby z  „prywatnych kręgów”, jak na przykład Lorenzo Martone – partner Marca Jacobsa. Na pokazie Michaela Korsa, który notabene obchodzi 30-lecie swojej pracy, dostrzec można było małżonków Catherine Zetę-Jones i Michaela Douglasa. W pierwszych rzędach zasiada również odmieniona Kelly Osbourne. Rosario Dawson - aktorka, znana z filmów Grind House.Deathproof czy Sin City, odwiedziła pokaz Tommy Hilfigera.

 

Oprócz pokazów, odbywają się także przyjęcia – wypatrzyliśmy na nich między innymi Kelly Rutherford, gwiazdę serialu Gossip Girl. Nie mogło zabraknąć też sióstr Kim i Kimberly Kardashian.

 

To pierwsza część naszej gwiazdorsko-stylistycznej relacji z nowojorskiego Tygodnia Mody – zajrzyjcie do galerii i pamiętajcie, by wrócić do nas jutro po świeżą porcję zdjęć!

tagi: gwiazdy | stylizacja | wydarzenia | Fashion Week |

podobne artykuły