PL / EN
BACKSTAGE SESJI ZDJĘCIOWEJ KAMPANII WITTCHEN JESIEŃ ZIMA 2012

BACKSTAGE SESJI ZDJĘCIOWEJ KAMPANII WITTCHEN JESIEŃ ZIMA 2012

Marka Wittchen zaprosiła nas za kulisy sesji zdjęciowej do nowej kampanii jesień zima 2012. Warto podejrzeć fotografa Roberta Wolańskiego i stylistkę Annę Męczyńską przy pracy!

Marka Wittchen to jedna z najstarszych firm na polskim rynku. Dobra jakość skórzanych akcesoriów, ciekawe perfumy, porządne buty… Wittchen trzyma klasę od początku lat 90., kiedy to w Poznaniu pan Jędrzej Wittchen rozpoczął działalność brandu. Marka ciągle się rozwija, czego dowodem jest choćby wprowadzenie sygnetów ozdabiających torebki i apaszki.

 

LAMODE.INFO miało przyjemność przyglądać się  sesji zdjęciowej pod batutą dyrektor artystycznej Wittchen Gosi Growińskiej, fotografa Roberta Wolańskiego i stylistki Anny Męczyńskiej. Całość w klimacie wieczorowego glamu, niczym z ekskluzywnego klubu. Stylizacje nieco rockowe, a jednak oscylujące w klimacie efektownej elegancji Wittchen.

 

Wittchen kulisy powstawania kampaniifot. Jakub Pleśniarski/ Za kulisami kampanii Wittchen jesień zima 2012

 

Praca na planie sesji zdjęciowej u Roberta Wolańskiego, znanego i cenionego fotografa w polskiej branży, płynie powoli, ale systematycznie i rzeczowo. Modele dostają dokładne instrukcje, grupa asystentów uwija się szybko ustawiając światło, trwają ostatnie konsultacje pomiędzy trio dyrektor kreatywnej, Gosi Growińskiej, stylistki Anny Męczyńskiej i Roberta Wolańskiego.

 

Za kulisami Wittchen aw 2012fot. Jakub Pleśniarski/ Za kulisami kampanii Wittchen jesień zima 2012

 

Efekty? Nie trzeba będzie na nie długo czekać, bo premiera kampanii Wittchen jesień zima 2012 już we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do galerii!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Wittchen | kampania jesień zima 2012 | backstage |

podobne artykuły