PL / EN
NIETYPOWA, NAJNOWSZA KAMPANIA LANVIN NA JESIEŃ ZIMĘ 2012

NIETYPOWA, NAJNOWSZA KAMPANIA LANVIN NA JESIEŃ ZIMĘ 2012

To dość niespotykana okazja by w nowej kolekcji jednego z najbardziej znanych domów mody zobaczyć prawdziwe kobiety – nie modelki. Przyjrzyjcie się czterem wyjątkowym postaciom kolejnej kampanii Lanvin.

 

Co sezon największe marki prześcigają się w kampaniach, które muszą być pomysłowe, najbardziej zauważalne i z najlepszymi modelkami. Jednak Alber Elbaz z domu mody Lanvin poszedł nieco w inną stronę i zamiast znanych nazwisk do kampanii zaprosił prawdziwe kobiety, które nie są modelkami. Kostiumografka, była tancerka, a nawet drag queen pozują ubrane w projekty z najnowszej kolekcji marki na jesień zimę 2012. Co najważniejsze ich przedział wiekowy rozpoczyna się od 18 lat a kończy na 82! Zdjęcia kampanii wykonał Steven Meisel.

 

Wybór osób do sesji Alber Elbaz tłumaczy tym, że chciał z ubraniami wyjść na ulicę, pokazać jak wyglądają w nich zwykłe kobiety, które nie są modelkami i jak prezentują się na osobach w różnym wieku. Kampania zadebiutuje we wrześniowych numerach największych magazynów modowych.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lanvin | kampania jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły