PL / EN
ANNA HALAREWICZ ILLUSTRATIONS - WYSTAWA ILUSTRATORKI  WE WROCŁAWIU

ANNA HALAREWICZ ILLUSTRATIONS - WYSTAWA ILUSTRATORKI WE WROCŁAWIU

Anna Halarewicz to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych polskich rysowniczek. Jej ilustracje niejednokrotnie pojawiały się na łamach najbardziej prestiżowych modowych magazynów. Tym razem zapraszamy na wystawę Anna Halarewicz Illustrations w Art Gallery we Wrocławiu.

Anna Halarewicz to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych polskich rysowniczek. W swojej twórczości umiejętnie łączy niebywałą ekspresję kreski rysownika z malarską plamą koloru. Giętka, dynamiczna linia, ekspansywna i witalna kolorystyka - to znaki rozpoznawcze jej twórczości. 

 

Na wystawie we wrocławskiej ART GALLERY będziemy mogli prześledzić proces, jaki przechodzi rysownik od pomysłu, poprzez same rysunki, projekty, aż po finalny produkt – codzienny przedmiot. W ramach „ILLUSTRATIONS” zaprezentowane zostanie kilkadziesiąt rysunków, które były publikowane w polskiej prasie. Ciekawym aneksem do ekspozycji prac będzie zbiór oryginalnych magazynów z ilustracjami autorki, jak również produkty funkcjonujące powszechnie na rynku, w kreowaniu których Anna Halarewicz miała swój udział: kalendarze Twojego Stylu, koszulki Zemełka&Pirowska, kartki świąteczne (Aliganza, Hexeline, Polswiss), rysunki wykonane dla Mohito oraz plansze wykonane dla Baileys'a z okazji współpracy marki z Philipem Treacy.

 

fot. mat.prasowe

 

Polecamy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Anna Halarewicz | wystawa | Art Gallery |

podobne artykuły