PL / EN
KOLEKCJA ANJA RUBIK DLA GIUSEPPE ZANOTTI DO KUPIENIA W COLETTE

KOLEKCJA ANJA RUBIK DLA GIUSEPPE ZANOTTI DO KUPIENIA W COLETTE

Co świadczy o sukcesie kolekcji? Oczywiście obecność w luksusowych butikach i domach handlowych. Kapsułowa linia zaprojektowana przez Anję Rubik we współpracy z Giuseppe Zanotti trafiła właśnie do słynnego paryskiego Colette. Poznajcie szczegóły!

Kiedy parę miesięcy temu usłyszeliśmy, że Anja Rubik, od wielu lat będąca przyjaciółką i muzą Giuseppe Zanotti, stworzy kapsułową kolekcję akcesoriów dla słynnego projektanta, od razu przeczuwaliśmy, że linia odniesie sukces. W końcu, czy połączenie włoskiego kunsztu obuwniczego i glampunkowego stylu polskiej modelki mogło przynieść inne efekty?

 

 

Kolekcja Giuseppe for Anja Rubik niedawno trafiła do sprzedaży i cieszy się sporym powodzeniem, o czym najlepiej świadczy pojawienie się  bogatych w gorsetowe wiązania i piercingowe aplikacje szpilek, botków i sandałów w ofercie słynnego paryskiego Colette.

 

 

Pod spodem znajdziecie zdjęcie z instagrama prestiżowego butiku. Co sądzicie o kolaboracji słynnego projektanta i pięknej topmodelki?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Giuseppe Zanotti | Anja Rubik dla Giuseppe Zanotti | Anja Rubik Giuseppe Zanotti kolekcja | Anja Rubik Giuseppe Zanotti Colette | Anja Rubik |

podobne artykuły