PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWY T-SHIRT ROBERT KUPISZ – DZIEŃ DZIECKA

NOWY T-SHIRT ROBERT KUPISZ – DZIEŃ DZIECKA

Dlaczego nie połączyć mody i dobroczynności? Z okazji zbliżającego się dnia dziecka Robert Kupisz zaprojektował limitowaną serię zupełnie nowych koszulek, których sprzedaż wesprze Fundację Robinson Crusoe. Dowiedzcie się więcej!

Kto powiedział, że moda nie może mieć nic wspólnego z dobroczynnością czy akcjami społecznymi? Znany z oryginalnych projektów i kolekcji Robert Kupisz po raz kolejny zręcznie łączy te dziedziny, projektując specjalną linię koszulek z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

 

 

Nowy projekt Kupisza jak zwykle stanowi pewną grę konwencjami i przyciąga uwagę prostotą formy podkręconą rockowym pazurem, lecz tym, co naprawdę wyróżnia limitowaną kolekcję t-shirtów, jest fakt, że 50% dochodu z ich sprzedaży wspomoże Fundację Robinson Crusoe, która zajmuje się usamodzielnianiem i wszechstronnym wspieraniem młodzieży z domów dziecka i rodzin zastępczych.

 

 

„W przeciągu dwóch lat działalności mojej marki odzieżowej Qπш Robert Kupisz, zarówno ja, jak i moi pracownicy doświadczyliśmy wielu dowodów niezwykłej sympatii i wsparcia ze strony naszych klientów, partnerów oraz mediów” – komentuje projektant, dodając – „Chcemy coś dać od siebie. Podzielić się. Dlatego zaprojektowałem koszulkę ‘Dzień Dziecka’ z której połowa dochodu będzie przeznaczona na fundację Robinson Crusoe, której filozofia działania jest mi i moim pracownikom bardzo bliska”.

 

 

Limitowana kolekcja t-shirtów Robert Kupisz Dzień Dziecka dostępna jest w warszawskich butikach firmowych marki, znajdujących się na ul. Mokotowskiej 48 i w Galerii Mokotów oraz na platformie Mostrami.pl. Gratulujemy pomysłu!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Robert Kupisz | Robert Kupisz koszulki | t-shirty Robert Kupisz | Robert Kupisz Dzień Dziecka | Fundacja Robinson Crusoe |

podobne artykuły