PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANIA KRUK – ŚWIEŻA KREW POLSKIEGO JUBLIETSRWA

ANIA KRUK – ŚWIEŻA KREW POLSKIEGO JUBLIETSRWA

Nowoczesne fasony, orientalny design lub powiew romantyzmu. Wśród różnorodnych kolekcji biżuterii Ania Kruk każda z nas znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. LAMODE uczestniczyło w uroczystej prezentacji wyrobów jubilerskich marki. Zobaczcie naszą relację i kolorową kolekcję projektantki.

 

Nazwisko Kruk znane jest w całej Polsce za sprawą ekskluzywnej biżuterii nieprzerwalnie tworzonej przez dwieście lat. Ania Kruk to firma najmłodszego pokolenia tego rodu. Za nazwą marki kryje się ambitne rodzeństwo, którego zapał i nieprzerwane źródło pomysłów zapewne zawojuje jubilerski rynek. Za stronę wizualną w tym m.in. samo projektowanie biżuterii odpowiada Ania Kruk. 


Wyroby jubilerskie Ania Kruk skierowane są przede wszystkim do młodych osób. Bogaty wybór produktów sprawia, że nawet najbardziej wymagająca klientka będzie zadowolona. Jak mówi projektantka - chciałam nieco zaszaleć i postanowiłam zamieścić w ofercie kilka różnych linii, by każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Biżuteria wykonana jest z różnorodnych materiałów m.in. drewna, silikonu, ceramiki czy decoupage dodaje Ania Kruk. Zgodnie z przekazaną wiedzą od jubilerskiej marki W.Kruk i chęcią podtrzymania tradycji, firma stawia na wysoką jakość i precyzyjne wykonanie swoich produktów.

 

 

fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

 

Wśród kolekcji znalazła się m.in. seria Audrey skierowana do miłośniczek małej czarnej i klasycznej elegancji. Linia Orient będąca połączeniem bogatych, wschodnich ornamentów i złotych dodatków trafi w gusta fanek Azji. Pierścionki, bransoletki czy naszyjniki kolejnej serii przypominają kolorowe landrynki. Naniesione na nie wzory kropek, pasków czy fikuśnych esów-floresów nawiązują do estetyki lat 60’. Nam szczególnie przypadła do gustu kolekcja Komiks. Ania Kruk stworzyła m.in. proste bransolety i medaliony z kolorowych historyjek.

 

Biżuteria Ania Kruk jest dostępna w butiku marki w poznańskim Starym Browarze. W najbliższą sobotę zaplanowane jest oficjalne otwarcie sklepu w Galerii Mokotów a niebawem sklepy pojawią się w Krakowie i Łodzi. Kolekcje dostępne są również na stronie Ania Kruk.

 

Zobaczcie nasze zdjęcia z uroczystego pokazu biżuterii marki. Która kolekcja Wam się najbardziej podoba?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Ania Kruk | biżuteria |

podobne artykuły