PL / EN
ALEXANDER WANG NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM BALENCIAGA!

ALEXANDER WANG NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM BALENCIAGA!

Gorący news z ostatniej chwili! Znamy już następcę Nicolasa Ghesquière. Nowym dyrektorem kreatywnym Balenciagi zostanie złote dziecko amerykańskiej mody – Alexander Wang. Poznajcie szczegóły!

Słynny paryski dom mody ma już nowego projektanta! Od miesiąca świat mody aż huczał od plotek i choć jeszcze niedawno na następcę Nicolasa Ghesquière typowano Brytyjczyka Christopher’a Kane, dziś rano zarówno portal WWD, jak i brytyjski Vogue, zgodnie podały do wiadomości, że następnym dyrektorem kreatywnym Balenciagi zostanie Alexander Wang.

 

 

Oficjalnie wiadomo jedynie, że Ghesquière właśnie dziś, 30 listopada, odchodzi z paryskiego domu mody, którym kierował przez ostatnie 15 lat, zaś nazwisko nowego projektanta marki ogłoszone zostanie w przyszłym tygodniu. Jednakże, informatorzy z wewnątrz branży zgodnie potwierdzają, że to właśnie Wang obejmie stanowisko dyrektora kreatywnego Balenciagi, a zgodne milczenie przedstawicieli marki i młodego projektanta, zdają się potwierdzać gorącą wiadomość.

 

 

Jak myślicie, czy Wang, nazywany złotym dzieckiem amerykańskiego przemysłu modowego, dobrze sprawdzi się na nowym stanowisku?

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Alexander Wang | Nicolas Ghesquière | Christopher Kane | BALENCIAGA |

podobne artykuły