PL / EN
RYSUNKOWE PREZENTY LANVIN NA GWIAZDKĘ

RYSUNKOWE PREZENTY LANVIN NA GWIAZDKĘ

Specjalnie na zbliżające się święta francuski dom mody przygotował kilka gadżetów, które idealnie sprawdzą się, jako gwiazdkowy prezent. Zobaczcie rysunkowe propozycje od Lanvin.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Od ponad tygodnia światowe marki oferują nam coraz to nowsze pomysły na prezenty dla najbliższych. To największe zakupowe szaleństwo w roku, więc nic dziwnego, że każdy próbuje mieć w nim swój udział.

 

Jedną z tych marek, która przygotowała gwiazdkowe propozycje dla swoich klientów jest francuski gigant Lanvin. Jak przystało na dom mody są to przedmioty, które skojarzyć można tylko z nim. Wszystko za sprawą charakterystycznych i kultowych już rysunków Albera Elbaza, dyrektora kreatywnego Lanvin. Większość gadżetów będących propozycjami prezentów pokryte jest barwnymi ilustracjami m.in. matrioszki czy torebka. Choć nie zostały stworzone specjalnie na święta i są stałymi pozycjami w ofercie Lanvin to być może okażą się idealnym prezentem dla fanów marki na Gwiazdkę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Lanvin | prezenty |

podobne artykuły