PL / EN
54. CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD GRAMMY

54. CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD GRAMMY

Jedna z największych światowych imprez już za nami, a my przyglądamy się stylizacjom gwiazd obecnym na wydarzeniu.

Nagrody Grammy przyznawane są corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji i honorują wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Ceremonię rozdania nagród uświetniają występy cenionych artystów, zaś sama Grammy uważana jest poniekąd za muzycznego Oscara.

 

 

Tyle sław gromadzi się w jednym miejscu tylko kilka razy do roku - śmietanka towarzyska z całego świata tym razem przyjechała do Miasta Aniółów, by pojawić się na 54. rozdaniu nagród Grammy.

 

 

Wśród laureatów dorocznych najbardziej prestiżowych w świecie muzyki rozrywkowej nagród Grammy, znalazły się takie gwiazdy jak Rihanna, Beyonce czy Taylor Swift. Niedzielna uroczystość rozdania nagród poprzedziła koncert transmitowany przez telewizje na cały świat.

 

 

Nas jednak dużo bardziej ciekawiły kreacje, w jakich pojawiły się gwiazdy. Najpiękniejszą kobietą na czerwonym dywanie została bezsprzecznie Rihanna w sukni projektu Azzedine Alaia. Na wyróżnienie zdecydowanie zasłużyły także Alexa Chung w Valentino RED oraz Florence Welch z zespołu Florence and the Machine w szmaragdowej sukni od Givenchy. W dość oryginalnej stylizacji pojawiła się sama Janelle Monae – gratulujemy pomysłowości i kreacji. Nie zabrakło także olśniewającej Karlie Kloss oraz eleganckich: Beyonce (Osman) i Nicole Richie.

 

 

Z panów najbardziej przypadła nam do gustu stylizacja świeżo upieczonego małżonka - Justin'a Timberlake'a. Mimo tego, że pojawił się w klasycznym garniturze, oryginalne mokasyny które do niego dobrał idealnie przełamały cały zestaw. Gratulujemy!

 

 

Zobaczcie galerię.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Grammy | 54 rozdanie nagród Grammy | nagrody Grammy |

podobne artykuły