PL / EN
5 TRIKÓW INSTAGIRLS, KTÓRE WARTO WYKORZYSTAĆ NA SWOIM INSTAGRAMIE

5 TRIKÓW INSTAGIRLS, KTÓRE WARTO WYKORZYSTAĆ NA SWOIM INSTAGRAMIE

Oto ich sposoby!

Przedstawiamy dalszy ciąg wskazówek pomocnych w zdobywaniu coraz to większej liczby followersów na Instagramie oraz prowadzeniu konta z powodzeniem. O rady pytamy Olę i Martynę, założycielki agencji kreatywnej Go Follow i podglądamy sposoby Instagirls. Zobaczcie!

TRIKI NA INSTAGRAMA: PLANOWANIE SIATKI

Ze świecą szukać popularnej „instagirl”, której siatka zdjęć jest dziełem przypadku. Spójność i perfekcyjnie dobrane kolory to efekt skrupulatnego planowania. Do tego celu najlepiej używać jednej z aplikacji – Unum lub Planoly. Obydwie są pomocne, jednak ta pierwsza daje nam nieograniczoną możliwość testowania układów z różnymi zdjęciami, podczas gdy Planoly, w bezpłatnej wersji, oferuje opcję dodania zaledwie 30 zdjęć w miesiącu.

TRIKI NA INSTAGRAMA: UŻYWANIE TYCH SAMYCH FILTRÓW

Spójny profil na Instagramie to nie tylko dokładne planowanie siatki zdjęć, ale także konsekwentne używanie tych samych filtrów do ich obróbki. Najprostszą w obsłudze aplikacją jest popularne Vsco Cam. Dla osób bardziej zaawansowanych, poleca się obróbkę zdjęć indywidualnie dobranymi filtrami w Lightroomie. Popularna blogerka, Moderosa na stronie www.theedit.com sprzedaje filtry, których używa do obróbki swoich fotografii.

fot. materiały prasowe/Go Follow

TRIKI NA INSTAGRAMA: KAWA W UMIARZE

Kawa jest bardzo wdzięcznym tematem do fotografowania, jednak w umiarze. Popularne Instagramerki wiedzą, że na profilach liczy się przede wszystkim różnorodność. Kawa raz na jakiś czas stanowi interesujący akcent, ale to co naprawdę cieszy oko obserwatorów to piękne zdjęcia z podróży, umiejętnie uchwycone ujęcia codziennych stylizacji, czy tryskające energią i uśmiechem selfie. Na tych najpopularniejszych profilach, w większości znajdziecie zdjęcia ich właścicielek, to dlatego, że ujęcie, na którym widoczna jest twarz, ma z reguły 70% większy zasięg niż rozmaite układanki, czy zdjęcia jedzenia.

TRIKI NA INSTAGRAMA: REGULARNE PROWADZENIE INSTA STORIES

Użytkownicy Instagrama uwielbiają podglądać to, co dzieje się u osób, które obserwują. To dlatego słynne Instagramerki aktywnie prowadzą Insta Stories, relacjonując najciekawsze momenty swojego życia. Jeśli chcesz, aby na Twoim profilu zasięgi stale rosły, nie zapominaj o tej opcji.

TRIKI NA INSTAGRAMA: LICZY SIĘ AUTENTYCZNOŚĆ

Jeśli Instagram spędza Ci sen z powiek, a tworzenie nowych zdjęć, zamiast frajdą, staje się udręczeniem, odpuść. Pamiętaj, że najważniejsza jest autentyczność, a jej brak bardzo łatwo wyczuć. Podążaj za trendami, ale adaptuj je do swojego „stylu”. Obserwuj tendencje i staraj się działać po swojemu - zawsze czymś się wyróżniaj. To połowa przepisu na sukces nie tylko w świecie social media, ale w ogóle.

POLECAMY: JAK ROZWIJĄC PROFIL SWOJEJ MARKI NA INSTAGRAMIE? 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Go Follow | marketing | social media | kariera | INSTAGRAM |

podobne artykuły