PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ 4F - KOLEKCJA OLIMPIJSKA RIO 2016 – BACKSTAGE

POKAZ 4F - KOLEKCJA OLIMPIJSKA RIO 2016 – BACKSTAGE

Mariaż mody i sportu od kulis – zobaczcie kulisy niecodziennego pokazu 4F!

Pokaz kolekcji olimpijskiej Rio 2016 marki 4F, który odbył się przed kilkoma dniami na terenie Centrum Expo XXI był wyjątkowy z kilku względów. Ranita Sobańska, Dyrektor Kreatywna marki, wraz z zespołem projektowym 4F, zaprezentowała kolekcje dla trzech reprezentacji: polskiej, łotewskiej i serbskiej, ale to tylko część tego, co zobaczyliśmy tego wyjątkowego wieczora!

 

Backstage pokazu także był wyjątkowy. Trwające kilka dni przygotowania przekraczały tradycyjny harmonogram nie tylko czasowo, ale także pod względem tego, co złożyło się na to niecodzienne widowisko. Poza przymiarkami, licznymi próbami modelek i modeli na wybiegu, a także tworzeniem makijaży i fryzur, za kulisami podglądaliśmy przygotowujących się do występów sportowców – bo to właśnie akrobatyczne popisy towarzyszyły prezentacji olimpijskich kolekcji.

 

Dodatkowo tuż przed pokazem udało się nam porozmawiać z projektantką na temat prezentowanej tego wieczora kolekcji (w tym m.in. o poszukiwaniach idealnej czerwieni będącej flagowym kolorem polskiej reprezentacji – więcej znajdziecie tutaj)

 

Zobaczcie w galerii kulisy pierwszego pokazu w doskonały sposób łączącego modę ze sportem!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: 4F | backstage | RANITA SOBAŃSKA |

podobne artykuły