PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
4. URODZINY LAMODE.INFO!

4. URODZINY LAMODE.INFO!

LAMODE.INFO skończyło już 4 lata! Z tej okazji podsumowujemy ten kolejny, miniony już pracowity i wspaniały rok.

Aż trudno uwierzyć, że już od 4 lat jesteście z nami! Dzięki Waszej obecności, celnym komentarzom, poświęcanej uwadze i wielu miłym słowom mamy jeszcze więcej energii i motywacji do dalszej pracy i wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku. W tym roku przeprowadziliśmy jeszcze więcej wywiadów z najciekawszymi osobowościami nie tylko z rodzimego rynku mody, spotkaliśmy się z naszymi ulubionymi modelkami, nawiązaliśmy współpracę z najlepiej zapowiadającymi się ilustratorami młodego pokolenia, i ponownie zajrzeliśmy za kulisy pokazów. Od 48 miesięcy nieustannie przekazujemy Wam na Facebooku nowinki ze świata mody i urody, serwujemy kulturalne ciekawostki i staramy się tworzyć najciekawsze materiały na stronę.

 

To dla Was przemierzaliśmy setki kilometrów, odwiedziliśmy najbardziej prestiżowe wydarzenia i szukaliśmy najciekawszych zjawisk w designie, kulturze i najważniejszej dla nas modzie. Z pierwszej ręki relacjonowaliśmy przebieg Mercedes Benz New York Fashion Week, śledziliśmy bieżące trendy i wszystko to, co działo się na wybiegach. Wychodziliśmy też na warszawskie ulice w poszukiwaniu najbardziej stylowych osób, testowaliśmy na własnej skórze kosmetyki oraz rozdawaliśmy prezenty i zaproszenia na najciekawsze imprezy. Lista planów na kolejny rok cały czas się wydłuża, a dzięki Waszemu zaangażowaniu czujemy, że będzie to kolejny, bardzo owocny czas!

 

Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie darzyć nas zaufaniem i inspirować, a my będziemy mogli dzielić się z Wami najnowszymi informacji ze świata mody, urody, designu i kultury. Dziękujemy za wspólne cztery lata! Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla Was wiele konkursów i zniżek, które przez cały tydzień ukazywać się będą na LAMODE.INFO.

 

Zajrzyjcie do galerii i razem z nami powspominajcie ten wyjątkowy, bardzo pracowity rok!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: LaMode.info | urodziny LaMode.info | 4 urodziny LaMode.info | Anna Halarewicz |

podobne artykuły