PL / EN
14 PYTAN DO… AGNES WŁODAREK Z UNITED FOR MODELS

14 PYTAN DO… AGNES WŁODAREK Z UNITED FOR MODELS

Poznajcie blizej gwiazdę United for Models!

AGNES WŁODAREK Z UNITED FOR MODELS

Pełnoetatowa modelka na rodzimym rynku pracuje rzadko - od momentu debiutu na stałe mieszka w Mediolanie.

AGNES WŁODAREK - KARIERA 

Już pierwsze kroki w zawodzie dały jej przedsmak tego, jak praca modelki naprawdę wygląda. Szalone tempo, casting za castingiem i błyskawicznie potwierdzane kolejne realizacje: Hong Kong, Szanghaj, Tokio, Seul - o takiej karierze wiele modelek może tylko pomarzyć!

AGNES WŁODAREK - PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Modeling dał jej możliwość nie tylko zawodowej realizacji czy rozwoju pasji - podróżowania. Związana z międzynarodową organizacją walczącą o prawa zwierząt - PETA, Agnes właśnie z tą aktywnością wiąże swoje plany na przyszłość. 

Poznajcie ją bliżej!

TWÓJ ZAWÓD

Modelka full time.

PRZEŁOMOWY MOMENT W KARIERZE (LUB PRZEŁOM, NA KTÓRY CZEKASZ)

Każdy nowy kontrakt to mały przełom, wyzwania, możliwość pracy z projektantami i fotografami z całego świata.

TWOJE TYPOWE 24 GODZINY

Jako pełnoetatowa modelka nie mam możliwości doświadczyć czegoś takiego jak rutyna, moje życie jest szalone i nieprzewidywalne odkąd zaczęłam pracować na full time muszę być gotowa na pobudki o 3 rano jeśli sesja tego wymaga (zazwyczaj przepiękne lokalizacje rekompensują wszystko). Loty z dnia na dzień czy castingi zaraz po lądowaniu to również norma, zmiana strefy czasowej non stop również nie ułatwia mi odpowiedzi na pytanie o typowych 24 godzinach.

CO CIĘ MOTYWUJE

Obserwuję to, jak się rozwijam i ile się uczę, ilu fantastycznych ludzi poznaję -  nie tylko projektantów czy fotografów, ale też modelki z całego świata. Kiedy uświadamiam sobie, jakie możliwości mam dzięki mojej pracy, zdecydowanie motywuje mnie to do dalszych starań.

CO CENISZ U INNYCH I CO CI IMPONUJE

Pasja, talent, kultura, szacunek - chyba najważniejsze cechy, których szukam u innych ludzi - tych z którymi pracuję i tych, których spotykam w swoim życiu.

ULUBIONA POSTAĆ ZWIĄZANA Z MODĄ

Kevin Carrigan, wcześniej dyrektor kreatywny m.in Calvin Klein, a dziś Ralph Lauren; miałam przyjemność kilkukrotnie pracować z CK i niesamowite było to, z jakim szacunkiem i klasą prowadził przygotowania do pokazu, które - jak wiele z nas wie - bywają szalone i stresujące.

WAŻNA KSIĄŻKA

Zbrodnia i Kara Dostojewskiego, wszystko Diane Chamberlain, a w szczególności The Secret Life Of Ceecee Wilkes.

CZYM JEST DLA CIEBIE STYL

To nie ubrania, tylko osobowość - nauczyłam się tego podróżując. Naprawdę stylowa osoba może założyć zwykle jeansy i biały tshirt i wciąż przyciągać uwagę fotografów street style na ulicy.

KOBIECOŚĆ TO

Siła i niezależność, a jednocześnie subtelność i klasa

TWOJE MOTTO

Why’d you walk if you knew that you could fly - T.O.

ULUBIONA MARKA/PROJEKTANT

Calvin Klein, Alexander McQueen, Stella McCartney, Ralph Lauren

SUKCES TO

Osiągnięcie stanu, w którym czujemy się szczęśliwi i spełnieni niezależnie od innych osób, bycia w związku, ilości lajków czy drogich ciuchów i torebek - brzmi banalnie, ale nie znam wielu osób, które byłyby tak naprawdę szczęśliwe z bycia sobą, nie potrzebując do tego aprobaty innych.

TWÓJ AUTORYTET

Nie ma konkretnej osoby, z pewnością nikt sławny

TWÓJ CEL, AMBICJA, MARZENIE

Zwiedzić cały świat, mieć przy sobie wartościowych i inspirujących ludzi przez całe życie, osiągnąć sukces, zamieszkać na wyspie

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: modelka | Agnes Włodarek | United for Models | kwestionariusz |

podobne artykuły