lamode > MODA ZAGRANICZNA > KIDS > ZIMOWE PROPOZYCJE TROIZENFANTS DLA DZIECI
Lamode.info

ZIMOWE PROPOZYCJE TROIZENFANTS DLA DZIECI

ZIMOWE PROPOZYCJE TROIZENFANTS DLA DZIECI

Dodane przez Marta R.
30 Grudzień '11

Chociaż dodatnie termperatury sprawiły, że na moment zapomnieliśmy o zimie, warto mieć w szafie gotowe zestawy, które wykorzystamy, jak tylko spadnie śnieg.

 

Zimowe propozycje dla dzieci, które zasługują na uwagę, przygotowała francuska marka Troizenfants, założona przez byłą top modelkę Virginie de Gemini oraz projektantkę mody Valèrie Herbert, która na swoim koncie ma również współpracę z Kenzo.

 

W kolekcji Troizenfants miesza się ze sobą równolegle kilka nurtów – nawiązania do stylu hippie, tradycyjne skandynawskie wzory oraz nieśmiertelna – klasyczna elegancja. Zwiewne sukienki w łączkę, grube długie swetry w zimowe motywy czy białe koszule na stójce w wersji dla chłopca i dziewczynki – Troizenfants oferuje zarówno modę na codzienne spacery, jak i bardziej uroczyste okazje. Subtelna kolorystyka i proste fasony sprawiają z kolei, że kolekcja jest ponadczasowa i służyć będzie dzieciom przez wiele sezonów, a poszczególne elementy – zwłaszcza dla dziewczynek - zostały tak zaprojektowane, że świetnie sprawdzą się także w wiosennych stylizacjach.

 

Kolekcja dostępna w sklepie www.bananaz.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja