PL / EN
REOPENING SALONU ESTÉE LAUDER, CLINIQUE I LA MER W GALERII MOKOTÓW

REOPENING SALONU ESTÉE LAUDER, CLINIQUE I LA MER W GALERII MOKOTÓW

Butik zyskał całkiem nową odsłonę – sprawdźcie!

Firmowy salon marek Estée Lauder, Clinique i La Mer w Galerii Mokotów został otwarty w zupełnie nowej odsłonie.

 

Trzy marki w jedny miejscu 

 

Klienci przyzwyczajeni do poprzedniego konceptu wielu firm oferowanych na jednej przestrzeni poczują się mile zaskoczeni nowoczesną, a jednocześnie otwartą i przyjazną odbiorcy koncepcją sklepu, który obejmuje oddzielne strefy poszczególnych marek zachowując jednocześnie ich odrębny styl. W ramach nowej idei klienci będą mogli znaleźć kosmetyki trzech brandów z portfolio Estée Lauder Companies w jednym miejscu: Estée Lauder, Clinique i La Mer. W odświeżonym butiku doświadczy się świata charakterystycznego dla każdej z nich, płynnie przechodząc z jednej marki do drugiej.

 

Koncept odświeżonego salonu Estée Lauder, Clinique i La Mer

 

Nowa odsłona salonu firmowego charakteryzuje się ultra nowoczesnym designem, a jego twórcy umiejętnie wykorzystali najnowocześniejsze technologie, które mają być ukłonem w stronę komfortu klienta, zarówno wiernego fana tych trzech brandów, jak i zupełnie nowego konsumenta z pokolenia milenijnego. Każda z marek proponuje specjalną przestrzeń dla odwiedzających, zachęcając by usiedli i skorzystali z jednej z wielu spersonalizowanych usług dostosowanych specjalnie dla potrzeb ich skóry (np. Estée Lauder 3 Minuty Do Piękna, Clinique usługi You Time, La Mer rytuały mini-spa).

 

Ciekawi, jak w rzeczywistości prezentuje się odświeżony salon Estée Lauder, Clinique i La Mer w Galerii Mokotów w Warszawie? Przekonajcie się oglądają fotorelację z oficjalnego reopeningu, na którym nie mogła nas zabraknąć!

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Estee Lauder | La Mer | Clinique | Galeria Mokotów |

podobne artykuły