PL / EN
RENATA KURCZAB - BEAUTY SECRETS PODOPIECZNEJ NEVA MODELS

RENATA KURCZAB - BEAUTY SECRETS PODOPIECZNEJ NEVA MODELS

O sekrety urody pytamy podopieczną Neva Models. 

Modelka, dla której drzwi do kariery w branży otworzył udział w programie Top Model i która już w trakcie jego trwania zaczęła realizować interesujące sesje, nie zwalnia tempa. Dubaj, gdzie Renata Kurczab wzieła udział w materiale dla tamtejszej edycji Harper’s Bazaar, a następnie Marie Claire czy "MBC Haya Magazine" – tak zaczynała.

 

Dalej propozycje posypały się lawinowo: Renata została wybrana przez markę Dior do udziału w edytorialu dla magazynu Mondanite, pojawiła się w reklamie Chloe, Apartu, Tiffany&Co. czy Telva Magazine. Z realizacji na rodzimym gruncie poza sesjami dla magazynów na pewno warto wspomnieć, iż podopieczna Neva Models regularnie pojawia się na wybiegach u polskich projektantów.

 

W naszym cyklu Beauty Secrets zdradza jak dba o urodę i co sprawia, że jest w doskonałej formie – sprawdźcie!

 

Twoja ulubiona aktywność fizyczna?

 

Spacer, jazda na rowerze.

 

Jak wygląda twoja dieta?

 

Nie jestem typem osoby, która potrafi wytrwać na ścisłej diecie przez dłużej niż tydzień. Staram się jeść zdrowo, ale nie odmawiam sobie rzeczy, które lubię. Jestem wegetarianką, za to jem dużo warzyw, owoców, orzechów, kasz, makaronów. W weekend jednak nie odmówię sobie ciasta, jeśli mam na nie ochotę. Wychodzę z założenia, że aby dieta była dobra, musi być zachowana równowaga. Nie można sobie odmawiać i się katować, trzeba być szczęśliwym  :)

 

Jak dbasz o cerę i włosy?

 

Cerę miałam zawsze bardzo zadbaną, odziedziczyłam to po moich siostrach :) jednak nigdy nie zasypiam w makijażu, regularnie peelinguję skórę, nawilżam. Używam dobrych kremów, serum, maseczek, ostatnio polubiłam olej kokosowy jako krem na noc :) 

 

Twoje ulubione kosmetyki?

 

Tołpa, Embryolisse, a także te domowe, naturalne.

 

Twój największy beauty secret?

 

Sen :)

 

 

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: Renata Kurczab | Neva Models | beauty secrets |

podobne artykuły