lamode > URODA > MARKI > OTWARCIE SALONU SEPHORA W TORUNIU
Lamode.info

OTWARCIE SALONU SEPHORA W TORUNIU

OTWARCIE SALONU SEPHORA W TORUNIU

Dodane przez Redakcja
04 Sierpień '15

Plany rozwojowe marki Sephora zlokalizowane są tym razem w Toruniu – na początku sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie drugiej już perfumerii w tym mieście. Nowy salon zlokalizowany jest w sercu nowej części C.H. Atrium Copernicus, a klienci mają do dyspozycji blisko 180 m² przez 7 dni w tygodniu.

 

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspólnie z nami, radośnie świętowali nasze uroczyste i bijące pięknem otwarcie.(…) Torunianki mogą odkrywać dla siebie kultowe marki makijażowe do tej pory niedostępne w Toruniu np. luksusową Marc Jacobs Beauty, którą pokochały kobiety na całym świecie. Panie miewające problem z doborem koloru podkładu do tonacji swojej skóry, zapraszam też do skorzystania z innowacyjnej usługi Color Profile, która cieszy się w Polsce ogromna popularnością” – powiedziała Katarzyna Bielecka, Dyrektor ds. Sprzedaży Sephora Polska.

 

Podczas uroczystego otwarcia salonu organizatorzy przygotowali wraz z partnerami (markami Bumble & Bumble, Clinique, Estee Lauder, Lancome i Smashbox) wyjątkowe atrakcje oraz niespodzianki dla gości, a także promocje na cały asortyment. Przez dwa dni klienci mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji makijażowych i porad pielęgnacyjnych.

 

Zobaczcie fotorelację z wydarzenia!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja