PL / EN
NOWA SKÓRA – PROGRAM DERMOESTETYCZNY JANDA

NOWA SKÓRA – PROGRAM DERMOESTETYCZNY JANDA

Nowa linia kosmetyków aktorki sygnowanych własnym nazwiskiem!

Przy dzisiejszym szalonym tempie życia i ilości codziennych zobowiązań kobieta realizująca się zawodowo potrzebuje preparatów pielęgnacyjnych, na których może polegać. Krystyna Janda sama prowadząc niezwykle intensywny tryb życia, pozostając w ciągłym biegu między próbami, spektaklami i codziennymi zobowiązaniami wraz z zespołem kosmetologów, dermatologów i techników stworzyła własne oręże do walki z niedoskonałościami i starzeniem się skóry.

 

Program dermoestetyczny Nowa Skóra to linia jej autorskiej marki, w skład której wchodzą produkty nie tylko pozwalające pozbyć się przebarwień i zredukować ziemistość cery, ale także mające działanie głęboko regeneracyjne i pielęgnacyjne.

 

 

Krem na dobranoc Janda z programu dermoestetycznego bioeksfoliacja nowej generacji występuje w dwóch wersjach – dla cery normalnej i tłustej oraz wrażliwej. Oba dedykowane są skórze dojrzałej. Pierwszy poprawia jej wygląd i kondycję, a widoczna redukcja niedoskonałości idzie w parze z rozjaśnieniem i spłyceniem zmarszczek. Dodatkowo poziom sebum zostaje uregulowany, a pory odblokowane i mniej widoczne. Drugi z kolei dzięki zawartości roślinnego kawioru eksfoliującego przywraca wrażliwej skórze promienny młody wygląd. Testy kliniczne wykazują, że skóra jest rozświetlona i wyraźnie gładsza.

 

Ceny 49,99 PLN

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/NOWA SKORA – PROGRAM DERMOKOSMETYCZNY JANDA/janda 3.png

fot. materiały prasowe

 

 

W serii tej znajdziemy także krem przeciwstarzeniowy Nowa skóra osłona przeciwstarzeniowa UVB/UVA zawierający filtr SPF 20, który poprawia gęstość skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień, a przy tym aktywnie działa odmładzająco.

 

Cena 59,99 PLN

 

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/NOWA SKORA – PROGRAM DERMOKOSMETYCZNY JANDA/janda 4.png

 fot. materiały prasowe

 

 

Uzupełnieniem tej serii jest lekka, hydrożelowa maseczka na bazie jednych z najskuteczniejszych składników aktywnych w kosmetologii ostatnich lat – kwasów owocowych. Redukcja zmarszczek i stymulacja komórek skóry to zasługa zawartości kwasów glikolowego, mlekowego i salicylowego z roślinnym kawiorem eksfoliującym, który działa w mechanizmie biologicznego złuszczania.


Cena 4,99 PLN

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/NOWA SKORA – PROGRAM DERMOKOSMETYCZNY JANDA/janda 5.png

 fot. materiały prasowe

 

 

Do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry borykającej się z problemem słabego nawilżenia w serii Nowa Skóra znajdziemy także supermaskę Siła Hydroodmładzania na dzień i na noc. Luksusowa aplikacja i uczucie ulgi i komfortu po zastosowaniu przywodzi na myśl rytuały pielęgnacyjne w SPA. Zawartość składników łagodzących, wzmacniających naczynka krwionośne i nawadniających skórę przywraca równowagę, redukuje zaczerwienienia i daje skórze uczucie komfortu.  

 

Cena 44,99 PLN

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/NOWA SKORA – PROGRAM DERMOKOSMETYCZNY JANDA/janda 6.png

 fot. materiały prasowe

 

 

Wszystkie produkty dostępne są w Rossmannie.

video

VERSACE WIOSNA LATO 2019

tagi: Janda | kosmetyki |

podobne artykuły