PL / EN
NAJLEPSZE KREMY DO OPALANIA 2018: WYBÓR REDAKCJI

NAJLEPSZE KREMY DO OPALANIA 2018: WYBÓR REDAKCJI

Poznajcie nasze typy! 

Krem do opalania z filtrem to kosmetyk, który absolutnie zawsze znajduje się w naszej torbie podróżnej wiosną i latem. Zobaczcie, jakie marki uwzględniłyśmy w rankingu tym razem!

KREMY DO OPALANIA: RODZAJE I ZALETY

Chociaż ciepłe dni dopiero co zagościły u nas na stałe, już uzbrajamy się w najlepsze preparaty chroniące skórę przed działaniem promieni słonecznych. W związku z tym, przebieramy pośród lekkich emulsji, tłustych olejków, nawilżających mleczek i gęstych balsamów. Konsystencja to kwestia indywidualnych upodobań, jednak co do jednego jesteśmy zgodne. Krem ma być skuteczny i zawierać oznaczenie – 10, 15, 20, 25, 30, 40 lub 50 SPF. Tylko wówczas zabezpieczy skórę przed działaniem promieni UV.

Najlepsze kremy do opalania spełniają wymogi. Poza tym, że odpowiednio nawilżają, to jeszcze są wydajne i mają przyjemny zapach. Do tego nie wywołują alergii, a ich delikatna konsystencja sprawia, że szybko się wchłaniają. Co ważne, można je stosować do każdego typu skóry, zwłaszcza wrażliwej. Wsród naszych faworytów znajdują się kosmetyki do opalania marek, takich jak: Avene, Clinque, Nuxe, Phenome oraz wiele, wiele innych. 

Kosmetyki do opalania Lancaster

KREMY DO OPALANIA: JAK STOSOWAĆ?

Przed opalaniem pamiętajcie o tym, by kosmetyk aplikować regularnie co 3-4 godzin. Tylko wówczas spełni ochronne zadanie w stu procentach. Między godziną 11:00, a 15:00, kiedy promieniowanie słoneczne jest najsilniejsze, wybierajcie kremy z wyższym filtrem – nawet SPF 50. Preparat nakładamy 30 minut przed ekspozycją ciała na słońce. Stosując kosmetyki, unikajcie tych z alkoholem, które mogą podrażnić skórę.

POLECAMY: NAJLEPSZE BRONZERY LATO 2018

W naszej galerii zdjęć prezentujemy najlepsze kremy, balsamy i emulsje do opalania!

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: pielęgnacja | kremy | wiosna lato 2018 |

podobne artykuły