lamode > URODA > MARKI > MAC VIVA GLAM – WSPÓLNYMI SIŁAMI W WALCE Z HIV/AIDS
Lamode.info

MAC VIVA GLAM – WSPÓLNYMI SIŁAMI W WALCE Z HIV/AIDS

MAC VIVA GLAM – WSPÓLNYMI SIŁAMI W WALCE Z HIV/AIDS

Dodane przez Marta R.
28 Listopad '11

Wielkimi krokami zbliża się światowy dzień walki z HIV/AIDS. Jeśli na co dzień nie myślimy o tym, aby wspierać potrzebujących, warto zrobić to właśnie tego dnia – 1. grudnia. Już niewielkim nakładem finansowym jesteśmy w stanie przyczynić się do polepszenia sytuacji osób żyjących z chorobą.

 

Umożliwia nam to marka MAC – dzięki specjalnej linii produktów MAC Viva Glam, w skład której wchodzą błyszczyk i szminka. Zysk z ich sprzedaży przeznaczony jest bowiem na rzecz organizacji charytatywnych z całego świata, których celem jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się epidemii oraz poprawienie warunków życia osób już chorych. W tym roku MAC Aids Fund zdecydował o wsparciu kolejnej polskiej organizacji – czek na 80 tysięcy złotych otrzyma fundacja Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy.

 

Robiąc zakupy wybranych produktów właśnie 1. grudnia każda z klientek otrzyma dodatkowo bransoletkę na czerwonym sznurku – symbol walki z chorobą.

 

Wśród ambasadorów akcji była między innymi Lady Gaga, Fergie, a w tym roku Nicki Minaj i Ricky Martin. Kosmetyki MAC Viva Glam będą z pewnością też świetnym prezentem świątecznym! Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja