PL / EN
JULIA BILSKA – NEW FACE AGENCJI AVANT MODELS

JULIA BILSKA – NEW FACE AGENCJI AVANT MODELS

Taka kariera zdarza sie raz na tysiąc!

JULIA BILSKA - KARIERA

Julia Bilska to ten typ modelki, która wystartowała równie szybko, co niespodziewanie. Start w zawodzie podopiecznej Avant Models był tak ekspresowy, że aż trudno dać wiarę. Odkryta na Instagramie przez bookera agencji mając na swoim profilu raptem kilka zdjęć, równie błyskawicznie zjednała sobie fotografów, z którymi pracowała nad testami, by w ciągu zaledwie kilku kolejnych dni zostać potwierdzoną przez jedną z najlepszych agencji w Tokio. W tej chwili właśnie tam realizuje swój pierwszy kontrakt.

NAJLEPSI MAKIJAŻYŚCI W BRANŻY

JULIA BILSKA – MODELKA

Kierunek, w którym obecnie się realizuje, to nie jedyny pomysł Julii na życie. Poza niezaprzeczalnym talentem, który posiada jako modelka, młoda adeptka tego zawodu pasjonuje się rysunkiem, fotografią i modą, co kieruje jej myśli ku architekturze wnętrz. Dodatkowe zamiłowanie do podróży – nieodzownego elementu życia modelki każe sądzić, że uda jej się zrealizować swoje pasje i zamiary na każdym możliwym polu.  

JULIA BILSKA - PLANY

Jej ambicje sięgają wysoko: marzy jej się współpraca z takimi ikonami branży jak Mario Sorrenti, czy Juergen Teller, a także sesja na łamach Vogue’a. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ TEŻ: BEAUTY SECRETS ANETY MAŃSKI Z UNCOVER MODELS

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Julia Bilska | new face | Avant Models |

podobne artykuły