PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
11 POLSKICH MODELEK, KTÓRE MUSICIE OBSERWOWAĆ NA INSTAGRAMIE W 2019 ROKU

11 POLSKICH MODELEK, KTÓRE MUSICIE OBSERWOWAĆ NA INSTAGRAMIE W 2019 ROKU

Które modelki warto śledzić na Instagramie?

Każda z nich jest inna. Każda ma własny styl. Łączy je wspólny zawód. Poznajcie twarze modelek które warto obserwować!

ANJA RUBIK PROFIL MODELKI D’VISION
Ikona, modelka, działaczka społeczna. W świecie mody karierę rozpoczęła jako 15-latka. Pojawiała się na wybiegach najważniejszych domów mody. Została uznana przez portal models.com za ikonę. W 2018 roku wydała książkę ,,SEXEDPL”, która porusza tematy związane z seksem oraz ma na celu zwiększanie świadomości społeczeństwa. Jej Instagram oprócz modowych niansów, jest także miejscem społecznej debaty.

Anja Rubik Instagram

(fot. Instagram.com/anja_rubik)

JULIA BANAŚ PROFIL MODELKI MODEL PLUS
Pochodzi z Częstochowy - mieszka w Nowym Jorku. Została odkryta przez scouta agencji jeszcze w liceum. Pracowała dla topowych marek i domów mody (m.in. Marc Jacobs, Gucci, Armani) a sesje z jej udziałem ukazywały się w Vogue oraz ELLE. Jej Instagram to prawdziwy miks inspiracji!

Julia Banaś Instagram

(fot. Instagram.com/banasjulia)

OLA RUDNICKA PROFIL MODELKI MODEL PLUS
Jest jedną z najbardziej cenionych polskich modelek. Pierwsze kroki w świecie modelingu, stawiała w wieku 16 lat. Pracowała z topowymi fotografami, a jej zdjęcia pojawiały się w Vogue Italia czy Interview. Regularnie pojawia się na wybiegach Chanel, co możemy obserwować na Instagramie. Podobnie jak Anja Rubik, często zabiera głos w ważnych społecznie kwestiach.

Ola Rudnicka Instagram

(fot. Instagram.com/ola_quetal)

ZOSIA NOWAK PROFIL MODELKI AVANT MANAGEMENT
Karierę w branży rozpoczęła tuż po maturze. Chodziła w pokazach mody na całym świecie. Na koncie ma współpracę m.in. z Victoria's Secret. Pojawiała się na okładkach Fashion Magazine czy K MAG. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Na swoim Instagramie łączy uśmiechnięte selfie z podróżami i backstage'em pracy modelki.

Zosia Nowak Instagram

(fot. Instagram.com/zosianowak_official)

MONIKA JAGACIAK PROFIL MODELKI GAGA MODELS
Pochodzi z podpoznańskiego Puszczykowa, a karierę rozpoczynała jako 13-latka u boku domu mody Hermès. Niedługo później podpisała kontrakty z Calvinem Kleinem i Chanel. Pojawiała się w Vogue, W, Numero czy Interview. W 2015 roku została Aniołkiem Victoria’s Secret. Prestiżowy models.com uznał ją za jedną z najlepszych światowych modelek. Na Instagramie obok mody, publikuje także sztukę.

Jac Instagram

(fot. Instagram.com/jacmonika)

JULIA BORAWSKA PROFIL MODELKI MODEL PLUS
Zadebiutowała w wieku 13 lat w meksykańskiej edycji Vogue. Dwa lata później, sesje z jej udziałem pojawiły się w najważniejszych polskich magazynach. Wyjątkowa uroda, charyzma i pracowitość zapewniły jej sukces. Od jej profilu na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Julie Borawska Instagram

(fot. Instagram.com/julieborawska)


ZUZANNA BIJOCH PROFIL MODELKI D’VISION
Pochodzi z Katowic, mieszka w Nowym Jorku, studiuje na Uniwersytecie Columbia. Brała udział w pokazach i kampaniach najważniejszych domów mody. Jest autorką książki ,,Modelka” w której podzieliła się szczegółami pracy modelki.

Zuzanna Bijoch Instagram

(fot. Instagram.com/bijochzuzanna)


MAGDALENA FRĄCKOWIAK PROFIL MODELKI MODEL PLUS
Jako modelka, karierę rozpoczęła w roku 2000. Była twarzą kampanii m.in. Ralpha Laurena, Chanel, Valentino, Diora czy Salvatore Ferragamo. Chodziła w pokazach Victoria’s Secret, a jej zdjęcia znalazły się w światowych edycjach Vogue. Projektuje autorską biżuterię, ubrania i stroje kąpielowe dla MISSIONSWIM. Na Instagramie posiada niemal pół miliona obserwatorów!

Magdalena Frąckowiak Instagram

(fot. Instagram.com/frackowiakmagdalena)

MARTA DYKS PROFIL MODELKI REBEL MODELS
Pochodzi z Bydgoszczy, a pierwsze kroki w świecie modelingu stawiała jako 16-latka. Sesje z jej udziałem publikowały międzynarodowe wydania Vogue, Elle czy L’Officiel. Jest aktywistką, wojowniczką Hashimoto i wyznawczynią slow life'u.

Marta Dyks Instagram

(fot. Instagram.com/martadyks)

OLA KOWAL PROFIL MODELKI MODEL PLUS
Architekt wnętrz, modelka, miłośniczka Tajlandii. Powszechnie znana jako Szindy. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób. Chodzi w pokazach najlepszych polskich projektantów. Ma wyjątkowy styl i wyjątkowy Instagram!

Ola Kowal Instagram

(fot. Instagram.com/szindy)

MADDIE KULICKA PROFIL MODELKI MODEL PLUS
Podobnie jak Zuza Bijoch - Maddie pochodzi z Katowic. Miłośniczka vintage. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość pokazów i kampanii dla polskich (Paprocki&Brzozowski) i zagranicznych (Marc Jacobs) projektantów. Jej uroda i styl są urzekające.

Maddie Kulicka Instagram

(fot. Instagram.com/maddiekulicka)

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: modelki | Ola Rudnicka | kariera | MARTA DYKS | Anja Rubik |

podobne artykuły