PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Modele w rozmiarze XXL. Słynne nazwiska plus size, które trzeba znać

Modele w rozmiarze XXL. Słynne nazwiska plus size, które trzeba znać

Męski modeling w rozmiarz plus size.

Ruch body positivity odkrywa nie tylko pełne, kobiece kształty, ale eksploruje także piękno różnorodności męskiego ciała w rozmiarach 44+.

Puszyści modele przecierają szlaki i torują drogę dla demokratyzacji mody – ich cel to większa widoczność pełnych, męskich sylwetek oraz rozwój dostępności mody w rozmiarówce plus size.

Jakie nazwiska modeli XXL koniecznie trzeba znać?

Alex Frankel

Alex Frankel to podopieczny agencji Wilhelmina Models. Model wręcz ucieleśnia estetykę amerykańskiego drwala dzięki swojej zamaszystej brodzie i bujnej czuprynie oraz sylwetce pełnej naturalnych krągłości. Zasłynął on sesją dla sportowej marki Lululemon – był pierwszym puszystym modelem w kampanii brandu.

Zach Miko

Zach Miko z agencji IMG Models to jedno z topowych nazwisk w branży mody plus size – jest to pierwszy model plus size zabukowany przez słynną agencję. Mężczyzna zdobył sławę kampanią Dolce & Gabbana, pozował także dla Target i Gap, a obecnie prowadzi własną markę Meekos – z odzieżą plażową w szerokiej rozmiarówce aż do rozmiaru 9XL.

Steven Green

Steven Green z agencji Bridge Models może pochwalić się mocnym debiutem w branży – jego pierwszy pokaz to kolekcja Savage x Fenty Rihanny. Nic więc dziwnego, że szybko posypały się kolejne propozycje współpracy z Nike, Adidas i Lululemon. Dziś słynie on także z nieskazitelnego stylu, którym chętnie dzieli się na Instagramie.

Nemar Parchment

Nemar Parchment to podopieczny IMG Models i model znany z katalogów ASOS, Target czy Old Navy, znalazł się także na stronach takich magazynów, jak Dazed.

James Corbin

James Corbin z Supa Model Management to kolejne topowe nazwisko w branży i model o imponującym portfolio. Mężczyzna współpracował już z Valentino, Gucci Beauty czy Levi’s, wystąpił na pokazie Tommy Hilfiger, wylądował również na kartach I-D Magazine, GQ, Dazed czy Vogue Italia.

Raul Samuel

Raul Samuel z agencji Bridge Models ma w swoim portfolio bogaty dorobek, zarówno katalogowy (ASOS, Nike, Boohoo), jak i wybiegowy (Bokh Xuesong, pokazy studentów Central Saint Martins).

Ben Whit

Ben Whit to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli plus size w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna związany jest z agencją Bridge Models – pozował dla kampanii bielizny Ted Baker, wylądował na stronach Daily Mail, znany jest także z programu Naked Beach. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: modele | moda męska | rynek | praca | kariera | biznes |

podobne artykuły