lamode > MODA ZAGRANICZNA > KIDS > DZIECIĘCA KOLEKCA MARKI LARANJINHA NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/2012
Lamode.info

DZIECIĘCA KOLEKCA MARKI LARANJINHA NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/2012

DZIECIĘCA KOLEKCA MARKI LARANJINHA NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/2012

Dodane przez Redakcja
29 Lipiec '11

Portugalska marka Laranjinha świętuje właśnie 30-lecie swojego istnienia. Od samego początku miała jasno sprecyzowaną wizję działalności, której jest wierna do dziś - produkcja dziecięcych ubranek o prostym wzornictwie, z dobrej jakości materiałów, przyjemnych w dotyku i wygodnych – jednym zdaniem takich, które wszystkie dzieci chciałyby nosić.

 

Najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2011/12, podobnie jak poprzednie, skierowana jest do dzieci w wieku od 0 do 8 lat. Znajdziemy w niej ciepłe płaszczyki, kurteczki, szale, spódniczki, sukienki i kaftaniki dla niemowląt. Na duży plus zasługuje wspomniane wzornictwo projektów - Laranjinha proponuje proste kroje, stonowane i łagodne barwy - czerwienie, szarości, brązy i rozmyte błękity nawiązują swoją stylistyką do ascetycznej mody skandynawskiej.

 

Dopełnieniem kolekcji jest interesująca kampania, w której dzieci w rysunkowej scenerii pracowni krawieckiej wykonują czynności związane z powstawaniem kolekcji. Finałem ich twórczości jest oczywiście bajkowy pokaz mody.

 

Marka Laranjinha zdaje się dobrze wiedzieć, co spodoba się odmiennym gustom dzieci i rodziców i w swoich kolekcjach wypracowuje niezbędny kompromis.

 

Ubranka można nabyć w multibrandowym sklepie www.pimpolio.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja