PL / EN

BY AGATA TANTER

Autorska strona Agaty Tanter, Redaktor Naczelnej portalu LAMODE.INFO. Wywiady z najważniejszymi osobowościami ze świata mody i kultury, street fashion, polecane miejsca, marki i produkty.
#AlwaysWithMe - NOWA SZCZOTECZKA JORDAN EXPERT CLEAN

#AlwaysWithMe - NOWA SZCZOTECZKA JORDAN EXPERT CLEAN

Innowacyjny gadżet w pielęgnacji poleca nasza redaktor naczelna!

#AlwaysWithMe - to cykl, w którym będę się z Wami dzieliła informacjami o kosmetykach, akcesoriach i innych nowościach, które szczególnie zwróciły moją uwagę i na stałe zagościły w moim domu, czy kosmetyczce. Będą się one zmieniały w zależności od pory roku, czy miejsca, w którym aktualnie przebywam. Będą to jednak zawsze nowości przeze mnie przetestowane, które uznałam, że warte są uwagi szerszego grona odbiorców. 

Na początek pragnę podzielić się z Wami nową szczoteczką Jordan Expert Clean, którą szczególnie polubiłam nie tylko za jakość premium, ale również ze względu na swój unikalny design i stonowaną kolorystykę.

Ta nowa, najbardziej zaawansowana szczoteczka w portfolio norweskiej marki, została stworzona w 5 wariantach kolorystycznych.  Dla siebie wybrałam model czarno-szary doskonale wpisujący się w moją estetykę.

O cechach unikalnych oraz zastosowanych technologiach (Clean Tech Advanced AngleGumCareTM, CleanTechTM oraz końcówka Active Tip) potwierdzających jakość premium szczoteczek możecie przeczytać tutaj.

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Jordan | Agata Tanter | By Agata Tanter | Agata Tanter |

podobne artykuły