lamode > MODA POLSKA > KIDS > UROCZA DZIECIĘCA KOLEKCJA MARKI BARBARAS JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

UROCZA DZIECIĘCA KOLEKCJA MARKI BARBARAS JESIEŃ ZIMA 2012/13

UROCZA DZIECIĘCA KOLEKCJA MARKI BARBARAS JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Weronika P.
27 Lipiec '12

Drodzy rodzice prezentujemy Wam pomysłową kolekcję dziecięcej mody spod ręki projektantów marki Barbaras.


Propozycje dla chłopców to między innymi klasyczna kolorystyka granatu, czerwieni, szarości i bieli w połączeniu ze sportowym trendem rodem z amerykańskich „high school ligue”, ale również energetyczna zieleń i szafirowy błękit z kosmicznie urzekającej kolekcji 'REKSIO W KOSMOSIE'.

 

Najnowsze trendy dla dziewczynki to przede wszystkim bardzo dziewczęca kolorystyka: ponadczasowa biel, pastelowe róże, zielenie i turkusy, elegancki beż, mocny granat i koral. Oryginalne fasony i urzekające nadruki dodają uroku zarówno w liniach dla dziewczynek jak i chłopców.

 

Barbaras kidsfot. mat. prasowe/ Kolekcja dziecięca marki Barbaras jesień zima 2012/13

 

W kolekcji Barbaras nie zabraknie, także inspiracji modnymi, zwierzęcymi motywami. Kolekcja 'ZEBRA' to dziewczęca odpowiedź na tego typu motywy. Przeważający w niej kolor biały zadrukowany paskami zebry, przełamują mocny róż i czerń.

 

Zwierzęce, sympatyczne motywy i urocze printy znajdziemy także w wersji dla chłopców, ale pomimo iż tygrysy to groźne drapieżniki, bohater z kolekcji 'TYGRYS' jest słodkim kotkiem uczącym się dopiero mruczeć.

 

Urocze i sympatyczne, a przede wszystkim wyglądające na wygodne dla najmłodszych. Lubimy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja