lamode > URODA > PIELĘGNACJA > NOWA SERIA KOSMETYKÓW ANTI-AGING FIRMY FLOSLEK
Lamode.info

NOWA SERIA KOSMETYKÓW ANTI-AGING FIRMY FLOSLEK

NOWA SERIA KOSMETYKÓW ANTI-AGING FIRMY FLOSLEK

Dodane przez Redakcja
17 Październik '12

Chociaż proces starzenia się skóry jest nieodwołalny i dotyczy każdej z nas, poprzez systematyczną i profesjonalną pielęgnację można znaczenie złagodzić jego objawy. Dlatego też, podstawowym składnikiem produktów służących do walki ze zmarszczkami jest zwykle kwas hialuronowy, który nie tylko działa antyutleniająco, ale także nawilża, odżywia i regeneruje komórki skóry, mobilizując je do odnowy.

 

W swojej nowej linii kosmetyków do skóry dojrzałej firma Floslek także wykorzystuje tę substancję aktywną, sięga jednakże po drobnocząsteczkową odmianę kwasu hialuronowego o mocniejszym działaniu. Przenika ona do głębszych warstw skóry, gruntownie je nawilżając oraz powodując natychmiastowo widoczny efekt liftingu. W składzie zawartych w linii preparatów znajdziemy także olejek arganowy i olejek makadamia, sprzyjające rewitalizacji skóry i nadaniu jej większej elastyczności, a także wybielający fitokompleks oraz kompleks naprawczy chroniący przed promieniowaniem UV.

 

W skład serii ANTI-AGING wchodzą 4 uzupełniające się produkty bogate w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy: przeciwzmarszczkowy krem na dzień SFP 15, przeciwzmarszczkowy krem na noc, przeciwzmarszczkowa maseczka i przeciwzmarszczkowy krem pod oczy.

 

Kosmetyki są także przystępne cenowo:

Krem pod oczy - 19,99 zł (30 ml)

Maseczka - 3,10 zł (10 ml)

Krem na dzień i krem na noc - 24,99 zł (50 ml)

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja