lamode > URODA > PIELĘGNACJA > NOWA NATURALNA LINIA KOSMETYKÓW AA ECO
Lamode.info

NOWA NATURALNA LINIA KOSMETYKÓW AA ECO

NOWA NATURALNA LINIA KOSMETYKÓW AA ECO

Dodane przez Weronika P.
08 Kwiecień '11

W warszawskim Centrum Nauki Kopernik mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji dotyczącej nowej, ekologicznej linii kosmetyków AA ECO. Kosmetyki te pozbawione są związków alergizujących i zawierają 100% surowców naturalnych. Dodatkowym plusem jest to, że nie podrażniają skóry. W skład linii eko wchodzi sześć kosmetyków do twarzy w tym: płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy z winogron oraz łagodzący krem z rokitnika.

 

Długo pracowaliśmy nad linią ekologiczną naszych kosmetyków, przeprowadziliśmy setki badań i prób, gdyż filozofią naszej marki jest tworzenie linii dla alergików. Ekotrend na dobre zadomowił się w naszym życiu i trzeba to świadomie wykorzystać – mówi prezes AA, Dorota Soszyńska.

 

 

tl_files/uroda/pielegnacja/EVENT AA ECO/DSC02227.JPG

fot. LAMODE.INFO

 

Na eventcie pojawiło się sporo świadomych ekologicznie gwiazd. W pierwszym rzędzie zasiadły Beata Ścibakówna, Kayah, Monika Brodka oraz tancerka Ewa Szabatin.

 

Cieszy mnie powstanie linii AA ECO, gdyż jest to powrót do korzeni, przecież ogromna ilość alergii wynika z ograniczonego kontaktu z natura. W dżungli sprawa wygląda zupełnie inaczej, tam można oddychać całym sobą. W mieście człowiek się zamyka, ograniczają się jego czynności życiowe. Indianie wykorzystują już od setek lat naturalne kosmetyki – żywice drzew, soki owoców – opowiadała Beata Pawlikowska, podróżniczka.

 

Robert Kupisz zdradził, dlaczego jest eko i przybliżył publiczności ideę przyświecającą stworzonej przez niego kolekcji – Cała moja kolekcja stworzona została z naturalnych materiałów: bawełny, wełny i kaszmiru, nosi się je wygodnie i długo. Na co dzień uprawiam dużo sportu - staram sie wszędzie poruszać na rolkach, zdarzyło mi się nawet pojechać tak do dentysty czy banku – dodaje.

 

Udało nam się też zamienić kilka słów z Kayah, która od pięciu lat jest ambasadorką marki AA. Choć zdarzają się jej ekowpadki piosenkarka dba o środowisko i nie je mięsa.

 

Na obrzeżach miasta wciąż jeszcze można poczuć się jak na łonie natury, w moim ogrodzie często widać nawet dzięcioły. Staram się wspierać akcje ekologiczne, segreguję odpadki. Jestem też zwolenniczką recyklingu w modzie, dlatego chętnie ubieram się w second hand’ach – przyznaje Kayah.

 

Cieszy nas, że polski showbiznes daje pozytywny eko-przykład, a nowa linia AA ECO niedługo stanie się must have w każdej kosmetyczce świadomej kobiety.

 

 

Galeria 1-5/6
Galeria 1-5/6
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja