PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA STYL – ROSARIO DAWSON

ZOOM NA STYL – ROSARIO DAWSON

W tym tygodniu przybliżamy Wam styl Rosario Dawson – prosty, a zarazem elegancki. 

Rosario Dawson na pewno nie gustuje w kreacjach przyćmiewających jej osobę. Wybiera raczej proste i eleganckie projekty z klasycznych kolekcji (Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Diane von Fustnenberg), które stanowią dopełnienie jej urody. Uwielbia prezentować się w sukniach z satynowych jedwabi, podkreślających jej idealną figurę. Nigdy nie przesadza z dodatkami, a te, na które się decyduje są subtelne i doskonale współgrające ze strojem. Nie stroni jednak od zdecydowanych kolorów – wie, że na czerwonym dywanie wspaniale prezentują się fiolety, róże czy odcienie złota.

 

 

Zwróciliśmy uwagę na trzy różne stylizacje Rosario – każda na inną okazję.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL – ROSARIO DAWSON/EN_00934081_0012.jpg

fot. East News


1. Na zeszłorocznej uroczystości MTV Music Awards gwiazda zaprezentowała ciekawy zestaw kolorystyczny. Pokazała się w obcisłej drapowanej sukience o odcieniu kobaltowym, do której dobrała szpilki w pięknym kolorze morskiej zieleni.

 

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL – ROSARIO DAWSON/EN_00950903_0009.jpgfot. East News

 

2. Na jedną z filmowych gali w Los Angeles aktorka zestawiła krótką białą spódniczkę ze złotą jedwabną koszulą, podkreślającą kolor jej cery. Szykowną stylizację dopełniła szarymi szpilkami, dyskretnym makijażem i naturalną fryzurą.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL – ROSARIO DAWSON/EN_00956793_1904.jpgfot. East News

 

3. Wersja Rosario na co dzień składa się z lekkiej wełnianej marynarki, szarych kozaków na obcasie i messenger bag. Obszerny czarny szal oraz słoneczne okulary potwierdzają praktyczność całej stylizacji, nie odbierając jej elegancji.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: stylizacja | Rosario Dawson |

podobne artykuły