PL / EN
INSPIRACJA DNIA - DITA VON TEESE

INSPIRACJA DNIA - DITA VON TEESE

Dita von Teese - niepowtarzalna królowa burleski. Jej stylizacje sceniczne, jak i te codzienne to przykład absolutnej perfekcji.

Dita von Teese to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci showbiznesu i niewątpliwa ikona stylu. Znana jest z zamiłowań do luksusu i burleski. Swoje modowe preferencje odkryła już jako nastolatka, pracując w sklepie z bielizną. Wraz z upływem lat i postępującą sławą stworzyła niepowtarzalny styl, będący połączeniem wykreowanego przez Christiana Diora New Looku oraz wizerunku tancerek paryskiego kabaretu. Von Teese inspiracje czerpie również od legendarnych aktorek lat 30-tych i 40-tych - Marlene Dietrich czy Rity Hayworth. Artystki nie spotyka się bez makijażu retro, trudno też znaleźć niedociągnięcia w jej strojach. Każdą stylizację - sceniczną, czy codzienną - dopracowuje w najmniejszym szczególe.

 

Dita von Teese także w podróży prezentuje się nad wyraz szykownie. Przyłapana w drodze na lotnisko, wyglądała fantastycznie w trenczu w kolorze głębokiej "trawiastej" zieleni, który skrywał pod sobą spódnicę utrzymaną w tej samej tonacji kolorystycznej, z wymalowanym na tkaninie pejzażem. Ciekawym elementem stylizacji Dity była trzymana w ręku torba podróżna dla ukochanego pupila w kolorze miodowo-brązowym. Całość stylizacji artystka uzupełniła o przeciwsłoneczne okulary, ecru lakierki oraz mini torebkę, również w odcieniu zielonym. Nie mogło także zabraknąć wspomnianego wcześniej ukochanego retro makijażu Dity, który stanowił absolutne dopełnienie jej eleganckiego wyglądu.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - DITA VON TEESE/EN_00913664_0009.jpgfot. East News

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: inspiracja dnia | Dita von Teese |

podobne artykuły