Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA STYL - JUSTIN O'SHEA

ZOOM NA STYL - JUSTIN O'SHEA

To zdecydowanie jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w branży mody! Dziś bohaterem cyklu „Zoom na styl” jest Justin O'Shea - Buying Director sklepu MyTheresa.com.

Jest niekwestionowaną gwiazdą mody ulicznej w czasie światowych Tygodni Mody. Jego popularność to nie tylko zasługa świetnego gustu, pozycji zawodowej, ale także partnerki Veroniki Heilbrunner, z którą tworzy jedną z najbardziej stylowych par w branży. Wierzcie nam, jest na co popatrzeć! Jednak według nas to sam Justin O’Shea wart jest największej uwagi. Buying Director sklepu MyTheresa.com uznawany jest za męską ikonę stylu i jednego z najlepiej ubranych mężczyzn w świecie mody. I nie tylko!

 

Słynie z niesamowitego poczucia estetyki, jest zawsze zadbany i elegancki, co sprawia, że z pewnością jest obiektem westchnień wielu kobiet. W dodatku jest tytanem pracy, a swój wizerunek konsekwentnie buduje od lat i choć jest to głównie niewymuszona elegancja, klasyka i nonszalancja, to O’Shea nieustannie jest powiewem świeżości w świecie męskiej mody.

 

Postanowiliśmy więc bliżej przyjrzeć się stylowi Justina i krok po kroku ukazać kręgosłup jego genialnych stylizacji.

 

 

Zoom na styl - Justin O'Shea

źródło: Pinterest.com/justino'shea

 

Garnitur to zdecydowanie jego najczęstszy wybór. O’Shea stawia na idealnie dopasowaną klasykę, którą często przełamuje białymi t-shirtami. Stroni od fantazyjnych dodatków i dziwnych printów. W jego wypadku działa to tylko i wyłącznie na korzyść całej stylizacji. Nie ma co ukrywać - Justin ma bardzo dobrą sylwetkę do garniturów szytych na miarę z najlepszych materiałów.

 

 

 

Zoom na styl - Justin O'Shea

źródło: Pinterest.com/3menstyle/men's14

 

Idealnie skrojone płaszcze to podstawa w garderobie Justina. Wszystko jest świetnie wymierzone, na swoim miejscu, perfekcyjnie. Mężczyźni spokojnie mogą czerpać garściami inspiracje, które zarysowuje O'Shea swoimi lookami. Udowadnia, że prostota i nietypowy detal to klucz do sukcesu każdej stylizacji.

 

 

 

Zoom na styl - Justin O'Shea

źródło: Pinterest.com/justinoshea


Nie sposób nie docenić nonszalanckiego luzu, który Justin po prostu ma w sobie. Jest niezbitym dowodem na to, że czerń to nie tylko najlepszy przyjaciel każdej kobiety, ale i niezawodny kompan każdego mężczyzny. Podkreśla męskość i dodaje charakteru, w szczególności w tak minimalistycznych lookach, gdzie główną rolę odgrywają dodatki i jego tatuaże.

 

 

Justina O'Shea to niekończąca się ilość inspiracji. Przekonajcie się o tym sami i zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej jego genialnych stylizacji wyszukanych na Pintereście!

tagi: Justin O'Shea | Buying Director | MyTheresa.com | zoom na styl |

podobne artykuły