PL / EN
ZOOM NA STYL – ALICEPOINT

ZOOM NA STYL – ALICEPOINT

Dziś postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się modowym wyborom jednej z naszych ulubionych blogerek, Alicji Zielasko. Zobaczcie!

Pod nazwą AlicePoint kryje się Alicja Zielasko, drobna blondynka, była studentka socjologii w Krakowie i jedna z najbardziej lubianych blogger’ek w Polsce i nie tylko. Ciekawy styl Ali to miks wpływów brytyjskich ze skandynawskimi. Nie boi się eksperymentować ze stylizacjami, zakładając np. letnie sandały do lamparciego futra i skrzętnie utrwala swoje pomysły na fotografiach, które zamieszcza na blogu. Zdjęciom towarzyszą najczęściej krótkie notki na temat modowych inspiracji. Alicja na swoim koncie ma już dość sporą listę publikacji w polskich i zagranicznych magazynach branżowych, bardzo dobre oceny na portalu lookbook.nu i honorowe miejsce na ważnych pokazach i eventach w Polsce i poza jej granicami. Obecnie Ala mieszka w Londynie i tam prężnie rozwija swoją karierę, a my dziś postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie jej modowym wyborom. Zobaczcie!

 

 

 

1.

 

Alicepoint styl

 

Klasyka w stylu black&white może być nudna? Nie w wydaniu Ali, gdzie w takich stylizacjach te przeciwności nie mogą bez siebie żyć! Niewymuszona elegancja z klasą, brawo!

 

 

2.

 

Alicepoint styl 2

 

Grunge w wydaniu sexy? Czemu nie! Najmodniejsze w tym sezonie, „dziurawe” spodnie typu boyfriend, do tego delikatne szpilki i przeskalowany bomber – efekt piorunujący!

 

 

3.

 

Alicepoint styl 3

 

Jednokolorowe zestawienia to istny hit tego sezonu. W wydaniu Alicji morelowy total look wygląda zdecydowanie bardzo oryginalnie. 

 

 

4.

 

Alicepoint styl 4

 

Mała czarna to absolutny must have w szafie każdej kobiety! Ala postawiła na odważniejszą jej wersję. Przy tak filigranowej figurze wygląda to naprawdę bardzo sexy.

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, tam znajdziecie wiecej modowych wyborów autorki bloga Alicepoint.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Alicepoint | Alicja Zielasko | Alicepoint styl | blogosfera | zoom na styl | alicepoint.com |

podobne artykuły