Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA STYL - ABBEY LEE KERSHAW

ZOOM NA STYL - ABBEY LEE KERSHAW

Australijska top modelka, numer piąty w światowym rankingu Top 50 portalu Models.com, oprócz sukcesów, znana jest z oryginalnego stylu – zobacz, w co ubiera się Abbey Lee Kershaw.

Abbey Lee Kershaw jest znana z niepowtarzalnego i rozpoznawalnego stylu. Australijska top modelka wraz z rozpoczęciem kariery, znalazła się „na celowniku” trendhunterów i bloggerów z całego świata – jej inspirujące zestawy, zwykle kompletowane z ubrań vintage. Abbey uwielbia efektowne płaszcze, marynarki, spódnice maxi oraz kożuchowe kurtki.

 

 

 

 

 

 

1.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - ABBEY LEE KERSHAW/EN_00945771_0106.jpg 

fot. East News/ Abbey Lee Kershaw

 

Abbey Lee na backstage’u wiosenno-letniego pokazu Valentino zdecydowała się na hippie look. Ciężkie buty dopasowała do długiej, sięgającej nieco powyżej kostek sukienki i czarnej pierzastej kurtki. Istotne są boho dodatki – pierścionki i etniczny naszyjnik, uwagę zwraca również torba w lamparcie cętki.

 

 

2.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - ABBEY LEE KERSHAW/EN_00946151_0040.jpg

fot. East News/ Abbey Lee Kershaw


Tym razem Abbey zdecydowała się na bardziej oszczędną stylizację – prosta koszulka wyróżnia się wyraźnie zaznaczonymi ramionami i złotymi aplikacjami. Kwiecista spódnica jest wykończona dziewczęcą falbanką, a całość wieńczy torba midi.

 

 

3.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - ABBEY LEE KERSHAW/EN_00946917_0046.jpg

fot. East News/ Abbey Lee Kershaw i Monika JAC Jagaciak


Na tym zdjęciu Abbey widnieje razem z polską top modelką JAC. Boho stylizacja Australijki, pełna roślinnych wzorów i pięknych kolorów, została „zaostrzona” prostą, męską marynarką - sprawiło to, że całość nabrała innego charakteru. Do tego, modelka dobrała brązowe buty w klimacie vintage – i zadbała o nienaganną fryzurę z grzywką.

 

 

4.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - ABBEY LEE KERSHAW/EN_00961164_0020.jpg

fot. East News/ Abbey Lee Kershaw


Abbey bardzo lubi motyw lamparcich cętków – często dołącza go na różne sposoby do swoich stylizacji. Tym razem postawiła na futrzany płaszczyk w ten motyw, zestawiony z prostą, białą sukienką maxi. Dodatki ograniczyła do torebki Fendi i do dwóch oszczędnych, ale efektownych naszyjników.

 

Jak widzicie, styl Abbey Lee jest zaskakujący i pomysłowy – co świadczy o jej kreatywnej naturze. Niektórzy widzą w niej wschodzącą ikonę mody – my jednak jesteśmy powściągliwi w wydawaniu takich sądów. Z pewnością jednak będziemy śledzić ewolucje jej stylu – bo warto!

tagi: Abbey Lee Kershaw | top modelka | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły