PL / EN
ZOOM NA MODELKĘ – CARA DELEVINGNE

ZOOM NA MODELKĘ – CARA DELEVINGNE

Poznajcie bliżej Carę Delevingne, brytyjską it-girl i jedną z najjaśniejszych gwiazd modelingu w tym sezonie. 

Imię i nazwisko: Cara Delevingne

 

Data i miejsce urodzenia: 12 sierpnia 1992, Londyn, Wielka Brytania

 

Wymiary: 80-57-89 cm

 

Wzrost: 176 cm

 

Rozwój kariery: Cara urodziła się w Londynie, jako młodsza córka Pandory i Charlesa Delevingne. Jej starsza siostra jest jedną czołowych brytyjskich  it-girls, Poppy Delevingne. Jej rodzina należy do najbardziej wpływowych środowisk Londynu – jej dziadek, Sir Jocelyn Stevens, szefuje stowarzyszeniu English Heritage, zajmującym się konserwowaniem i odbudową brytyjskich zabytków. Carze pisany był więc high-life – jednak, dzięki swojej nietypowej urodzie, dziewczyna szybko wyrobiła sobie pozycję w przemyśle modowym, jako modelka. Pomimo młodego wieku, sprawnie kieruje swoją karierą – od kilku sezonów związana jest z domem mody Burberry, zaś po jesienno-zimowych pokazach obwołana ją jedną z „gwiazd” sezonu.

 

Największe osiągnięcia: Niewątpliwie jednym z największych sukcesów Cary jest kontrakt z Burberry, którego stała się oficjalną twarzą, obok Rosie Huntington-Whiteley i Jourdan Dunn. W tym sezonie występuje w kampanii beauty. Ponadto, podpisała również kontrakty z włoską marką Blumarine i z hiszpańską sieciówką Zara, współpracowała także z Dsquared², Chanel, H&M, Stella McCartney i wieloma innymi.  Lista edytoriali z jej udziałem jest imponująca i wciąż rośnie.

 

Nasz opinia: Uwielbiamy nietypową urodę Cary i podziwiamy jej zaradność. Wiele „dobrze urodzonych” dziewcząt wybiera karierę modelkiprestiżową, choć bardzo wymagającą – dzięki czemu szybko zapracowują na swoje własne nazwisko. Trzymamy kciuki za Carę i wciąż nie mamy jej dosyć!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Cara Delevingne | Poppy Delevingne | modelka | top modelka |

podobne artykuły