PL / EN
ZOOM NA DODATKI STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2012/13 – ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U

ZOOM NA DODATKI STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2012/13 – ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U

Nie ukrywamy, że uwielbiamy markę Stella McCartney! Zajrzyjcie razem z nami za kulisy jesienno-zimowego pokazu i przyjrzyjcie się najmodniejszym dodatkom sezonu.

Nie ma drugiej takiej projektantki jak Stella McCartney i nie ma drugiej takiej marki. Nie kryjemy się z ciepłym uczuciami, jakimi darzymy ów brand i nie jesteśmy w tym afekcie odosobnieni. Ubrania i dodatki sygnowane metką Stella McCartney co sezon rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i niezmiennie są hitami – zarówno na salonach, jak i w biurach czy wśród weteranek street style.

 

W sezonie jesień-zima 2012/13 Stella McCartney stawia na kobiecość - piękne buty na obcasie lub subtelnym koturnie przypominają o zapomnianych spiczastych noskach. Wyjątkowy dobór kolorów i materiałów (imitacja wężowej skóry oraz aksamit w pięknych odcieniach bordo, brązu i granatu) jest zdecydowanie najmocniejszą stroną tej linii akcesoriów. Ponadto, marka oferuje liczne torby i kopertówki – oczywiście w całości ekologiczne, wykonane ze świetnej jakości materiałów syntetycznych – wśród nich małe „szaszetki” w kolorze opalizującego srebra oraz wytłaczane aktówki.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Stella McCarntney | trendy jesień zima 2012/13 | zoom na dodatki | dodatki jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły