PL / EN
ZIMOWE SZALEŃSTWO Z ZEGARKAMI G-SHOCK

ZIMOWE SZALEŃSTWO Z ZEGARKAMI G-SHOCK

Marka Casio prezentuje zegarki, dzięki którym nawet na stoku narciarskim będziemy wyglądać stylowo. Zobaczcie bogactwo kolorów najnowszej kolekcji G-SHOCK

Jest zima i musi być zimno, ale to nie oznacza, że ma być szaro i nudno. Dlatego też Casio nie czeka do wiosny z prezentacją kolorowych nowości, które poszerzają kolekcję podstawową G-SHOCK. Zegarki to idealne dopełnienie nie tylko codziennego stylu, ale również świetny dodatek do narciarskiego wyposażenia na stoku.

 

Sześć kolorów: fioletowy, pomarańczowy, turkusowy, żółty, czerwono-szary i czarny. W okresie zimy kolekcja to świetna "pożywka" dla amatorów zimowych sportów. Stok już od wielu lat przypomina rewię, na której obowiązuje swoisty styl i szeroka gama barw. Każdy stara się być oryginalny i wyróżniać się spośród szusujących narciarzy i snowboardzistów.  G-SHOCK idealnie wpisuje się w tę konwencję. Jest nie tylko rzucającym się w oczy dopełnieniem stroju, ale także przydatnym gadżetem. Za sprawą swojej słynnej wytrzymałości przetrwa najboleśniejsze upadki podczas zjazdów, ale także nie przestanie tykać w zetknięciu z minusowymi temperaturami. Stoper natomiast pozwoli mierzyć kolejne rekordy. Poza tym posiada szereg funkcji typowych dla marki G-SHOCK. Czas światowy, który wyświetla aktualną godzinę w głównych miastach oraz w określonych obszarach na świecie, czy też 5 alarmów przypominających o najważniejszych wydarzeniach dnia. Zegarki wyróżniają się również charakterystyczną rolką przewijającą. Nie jest to zwykły przycisk, a pokrętło pozwalające łatwo i intuicyjnie obsługiwać takie funkcje jak alarm czy minutnik.  

 

Ze względu na kolorystykę prezentowana szóstka to również świetna propozycja dla płci pięknej. W końcu z roku na rok grono fanów marki G-SHOCK poszerzają panie, które coraz chętniej sięgają po męskie zegarki. I tak trzymać!

 

Cena każdego modelu 649zł. Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: G-SHOCK | Casio | Zibi | zegarki | zegarki męskie |

podobne artykuły