PL / EN
ZIELONY KROKODYL ZWIASTUJE WIOSNĘ – NOWE MODELE ZEGARKÓW LACOSTE

ZIELONY KROKODYL ZWIASTUJE WIOSNĘ – NOWE MODELE ZEGARKÓW LACOSTE

Inspirowana kultową koszulką kolekcja zegarków Lacoste o adekwatnej nazwie L.12.12. zostaje wzbogacona o sześć nowości. Ciekawa kolorystyka otwiera najbarwniejszą porę roku - wiosnę! 

Wspólny mianownik koszulki polo i prezentowanej kolekcji zegarków to nadruk na pasku odzwierciedlający wzór dzianiny -  idealna kopia odwzorowana na gumie. Projekt to "dziecko" francuskiego domu mody zrodzone w ostatnim kwartale 2014 roku.  Wówczas propozycją było sześć kolorów : czarny, szary, niebieski, biały, czerwony i najbardziej charakterystyczny dla krokodyla - zielony. Kolekcja już na starcie zwiastowała sukces  - idealnie wpisujący się w filozofię marki (casual elegant) styl, atrakcyjna cena i dobra jakość szybko znalazły grono odbiorców. Tym samym fani nie musieli długo czekać na świeżą porcję nowości.

 

Niemniej w tym sezonie projektanci uwolnili znacznie większe pokłady fantazji. Wystarczy spojrzeć na model różowy, żółty i amarant. Biorąc pod uwagę, że  zegarki to unisexy  kolorystyka jest dość odważna , może nawet lekko zaskakująca, co jest typowe dla stylu Lacoste. Ta na pozór klasyczna marka, prosta w formach, stara się nie podążać za dominującymi trendami i kreować własne wzory.

 

ZIELONY KROKODYL ZWIASTUJE WIOSNE – NOWE MODELE ZEGARKOW LACOSTE/1.jpg

 

Kolejne trzy modele to opcje "spokojne" kolorystycznie. Dwa czarne, różniące się wyłącznie barwami wskazówek i podziałkami na tarczy oraz granat, który niezmiennie dobrze współgra z żółtymi elementami. 

 

ZIELONY KROKODYL ZWIASTUJE WIOSNE – NOWE MODELE ZEGARKOW LACOSTE/2.jpg

Po "zastrzyku" nowości kolekcja zegarków L.12.12 Lacoste łącznie liczy 12  modeli. Wszystkie prezentowane nowości będą dostępne od połowy marca w sieci salonów Time Trend. Ceny zegarków to  525zł.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Lacoste | zegarki Lacoste | Lacoste L.12.12. | zegarki damskie | zegarki uniseks |

podobne artykuły