PL / EN
ZARA – ROMANTYCZNA KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2019/20

ZARA – ROMANTYCZNA KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kwieciste sukienki z wiązaniem i kozaki z kwadratowym czubkiem królują!

Zara prezentuje jesienno-zimową kampanię 2019/20, a wraz z nią trendy królujące w kolejnym sezonie, takie jak wzorzyste sukienki z wiązaniem oraz czarne marynarki. Zobaczcie sami!

ZARA – TAJEMNICZY WYMIAR KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

Zara Woman zaprasza Was do podróży w głąb samej siebie. Pewna siebie kobieta o silnym charakterze zamieszkuje opuszczony budynek, pamiętający paryski szyk. Każde drzwi kryją tajemnicę, każdy pokój ujawnia najskrytsze sny i pragnienia. Sama w stworzonym przed siebie świecie poszukuje tej jednej rzeczy, która tak naprawdę się liczy - wewnętrznego ja.

Kampania Zara Man jest jednocześnie rockowa i romantyczna. Kolekcja pełna kontrastu i czystych, graficznych form, podkreśla zabawną stronę osobowości naszego bohatera.

Dla dzieci, z kolei jest to czas odkrywania. Wyruszają one w przygodę, aby poznać nieznane piękno natury. Koła rowerowe kręcą się szybko, kiedy grupa przemierza pola. Jedno z dzieci bawi się z barankami i kurczętami na farmie, szukając świeżo zniesionych jaj, a inne bawią się w chowanego w łanach pszenicy, ciesząc się chwilą czystej wolności.

Zara Woman - kampania (fot. Steven Meisel)

ZARA – STYLIZACJE JESIEŃ ZIMA 2019/20

W kampanii Zary jesień zima 2019/20 królują wzorzyste, zwiewne sukienki z wiązaniem przy szyi, dodające lookowi romantyzmu i sznytu. Zestawione są z marynarkami i kozakami z kwadratowym noskiem symbolizującymi elegancję i doskonałymi do pracy w biurze. Całość wieńczy czerwona torebka na łańcuszku. W linii męskiej przeważają ciepłe, wełniane garnitury w jodełkę noszone do klasycznych koszul z krawatem. Kolekcję dziecięcą natomiast tworzą kwieciste sukienki, dresowe spodnie oraz zimowe buty na kożuchu.

POLECAMY: ORIENTALNA KAMPANIA ZARY JESIEŃ ZIMA 2018/19

Zara Man - kampania jesień zima 2019/20 (fot. Craig McDean)

Zara kids - kampania jesień zima 2019/20 (fot. Josh Olins)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: kampania | jesień zima 2019/20 | TRENDY | ZARA |

podobne artykuły