PL / EN
ZAQUAD – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2016/2017

ZAQUAD – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2016/2017

Linia klasyczna i oryginalna jednocześnie, której twarzą jest Emilia Nawarecka.

Wiodące trendy sezonu w jednej kolekcji – sprawdźcie jesienno-zimowe propozycje marki ZAQUAD oraz poznajcie ich ambasadorkę!

 

Kolekcja ZAQUAD jesień zima 2016/2017

 

Pytacie, jakie są trendy obecnego sezonu? Jako referencję możemy Wam podać nową kolekcję ZAQUAD, która de facto cała jest przeglądem najpopularniejszych tendencji na jesienno-zimowy okres. Aksamit? Jest. Koronki w wiktoriańskim klimacie? Meldują się. Odkryte ramiona i falbany? Oczywiście. Głębokie czerwienie i przydymione pastele? Dopisują się do listy. Kombinezony oraz smokingowe marynarki i spodnie – również mile widziane. Do tego kwieciste wzory w stylu vintage i krata w awangardowej odsłonie. Bogatą linię tworzy aż 60 modeli. Jak podkreśla jednak Anna Banaczek, projektantka i właścicielka marki, trendy sezonu łączą się tu z ponadczasową klasyką – w końcu tego szuka dzisiaj nowoczesna kobieta.

 

Emilia Nawarecka x ZAQUAD (fot. Łukasz Pukowiec)

 

Kampania ZAQUAD jesień zima 2016/2017

 

W nastrojowej kampanii ZAQUAD autorstwa fotografa Łukasza Pukowca zobaczymy melancholijną Emilię Nawarecką z agencji D`VISION. Scenografię do sesji stworzył Piotr Stachurski, a za produkcję odpowiedzialna była Anna Rybus (Prospero Production). Stylizacją zajęła się Karolina Gruszecka, natomiast make-up i fryzurę przygotowali twórcy Warsaw Creatives – Wilson i Michał Bielecki.

 

Kolekcje marki Zaquad do kupienia również w naszym butiku TUTAJ – polecamy! 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Zaquad | kolekcja | jesień zima 2016 | zima 2017 | Emilia Nawarecka |

podobne artykuły