Logotyp serwisu lamode.info
PREZENTY NA ŚWIĘTA – ZAPACHOWE PREZENTY DLA NIEGO OD YVES SAINT LAURENT

PREZENTY NA ŚWIĘTA – ZAPACHOWE PREZENTY DLA NIEGO OD YVES SAINT LAURENT

Francuska marka Yves Saint Laurent przedstawia trzy odsłony współczesnego mężczyzny. Odkryj wyjątkowe i zmysłowe zapachy zamknięte w eleganckich zestawach idealnych na świąteczny prezent.

Święta to czas, gdy bliskie sercu osoby chcemy obdarować wyjątkowym prezentem. Sprawdzonym  pomysłem jest zakup perfum, lecz by trafić w gust ukochanego, warto dopasować nuty zapachowe tak, by podkreślały jego osobowość i upodobania. Marka Yves Saint Laurent specjalnie na święta przygotowała eleganckie zestawy upominkowe, w których oprócz oryginalnych i zmysłowych zapachów, znajdziemy kosmetyki uzupełniające z tej samej linii. Poznaj trzy odsłony współczesnego i pewnego siebie mężczyzny według wizji kultowej francuskiej marki. 

 

 

L'HOMME LIBRE – GŁĘBOKA PASJA ŻYCIA


L’Homme Libre to zapach współczesny i subtelny. Jego twarz, Benjamin Millepied, światowej sławy tancerz i choreograf, uosabia pasję i życiową energię, którą odnajdujemy w owocowo-drzewnych i orientalnych nutach. Propozycja Yves Saint Laurent to synonim pewnego siebie i eleganckiego mężczyzny, który ponad wszystko ceni wolność, niezależność i życiowe zamiłowania. L’Homme Libre to współczesna męskość zamknięta w designerskim flakonie, gdzie paczula miesza się z wetiwerią, nadając woniom zmysłowego i tajemniczego charakteru.

 

zapach Homme Libre YSL

ZESTAW L'HOMME LIBRE YVES SAINT LAURENT EDT 100ML + ŻEL POD PRYSZNIC 100ML - 350 PLN

 

 

LA NUIT DE L'HOMME – TAJEMNICA UWODZENIA


Ukryte żądze, tajemnica, zmysłowość - La Nuit De L’Homme to definicja mężczyzny pewnego siebie, zdobywcy, który oczarowuje i uzależnia. Ambasador zapachuaktor Vincent Cassel – i jego „szorstka” wręcz uroda symbolizują niedopowiedzenie oraz dwoistość męskiej natury. La Nuit De L’Homme to synonim nieposkromionych żądzy, sztuki uwodzenia, wyzwania, któremu każdy pewny siebie mężczyzna chce stawić czoła. Zapach Yves Saint Laurent to rozpalająca zmysły mieszanina subtelnych cytrusowych nut z siłą gorących i pikantnych akordów pieprzu i anyżu.

 

perfumu La Nuit De L'Homme YSL

ZESTAW LA NUIT DE L'HOMME EDT 100ML+ DEZODORANT W STICKU 75G - 350 PLN

 

 

L'HOMME  - UROKLIWA KLASYKA


Magnetyzm i nieodparta siła uwodzenia charakteryzują mężczyznę L’Homme, zapachu, którego twarzą jest aktor Oliver Martinez. Świeże, energetyzujące nuty przenikają się z gorącymi akordami imbiru tworząc swobodną reinterpretacją tradycyjnej wody kolońskiej. Zapach symbolizuje dyskretny luksus, elegancję oraz współczesną klasykę – tu oryginalne wonie sprawiają, że urokowi mężczyzny  L’Homme po prostu trudno się oprzeć.

 

perfumy L'Homme YSL

ZESTAW L'HOMME EDT 100ML+ DEZODORANT W STICKU 75G - 350 PLN

 

 

Zobacz także profil Yves Saint Laurent na Facebook.

tagi: Yves Saint Laurent | YSL | prezenty na święta | perfumy |

podobne artykuły