PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
„XV” – JUBILEUSZOWY FILM MARKI MATTHEW WILLIAMSON

„XV” – JUBILEUSZOWY FILM MARKI MATTHEW WILLIAMSON

Matthew Williamson świętuje piętnaste urodziny założenia swojej marki. W ramach jubileuszowych obchodów powstał krótki film przedstawiający flagowe projekty Brytyjczyka. Zobaczcie przepiękny film, w którym role główne zagrały najważniejsze kreacje Matthew Williamson.

 

Matthew Williamson swoją markę założył dokładnie piętnaście lat temu. Od tego czasu jego projekty za każdym razem budzą euforię wśród kobiet na całym świecie. Kochają go celebrytki, które nierzadko wybierają kreacje projektanta, by błyszczeć w nich na czerwonym dywanie.

 

Projektant obchodzi bardzo szumnie piętnastą rocznice założenia marki. W ramach świętowania powstał trzy minutowy film opowiadający historię marki Matthew Williamson. Fabuła video oparta jest na koncepcji snu, w którym widzimy m.in. grono baletnic, aktorkę Siennę Miller czy modelkę Poppy Delevingne. Wszystkie postaci ubrane są w najważniejsze w dorobku krawca suknie. Poppy Delevingne ma na sobie długą, morską suknie ozdobioną pawimi piórami. Sienna ubrana jest w czerwoną króciutką sukienkę precyzyjnie wyszywaną koralikami.

 

Williamson znany jest przede wszystkim ze swoje miłości do damskiej linii i miękkich szyfonów. Jego kolekcje wyróżnia konsekwentny wybór żywych kolorów. Williamson jest królem fuksji, magenty czy błękitu. Intensywna barwa gra u projektanta pierwsze skrzypce podobnie jak zamiłowanie do sukienek i spódnic. 

 

Jak Wam się podoba film, który powstał na piętnaste urodziny marki Matthew Williamson?

 

źródło: youtube.com

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Matthew Williamson | Sienna Miller | Poppy Delevingne |

podobne artykuły