PL / EN
WSPÓLNY PROJEKT IMAN ABDULMAJID I NOIR JEWELRY NA RZECZ DZIECI

WSPÓLNY PROJEKT IMAN ABDULMAJID I NOIR JEWELRY NA RZECZ DZIECI

Somalijska modelka Iman Abdulmajid we współpracy z marką nOir Jewelry przygotowała projekt bransolety przyjaźni. Dochód ze sprzedaży biżuterii zasili konto fundacji pomagającej dzieciom z krajów Afrykańskich.

Somalijska modelka Iman Abdulmajid chętnie angażuje się w akcje charytatywne i wspomaga działania licznych fundacji. Ostatnimi czasy nawiązała współpracę z marką biżuteryjną nOir Jewelry i wraz z nią przygotowała projekt bransoletki przyjaźni.

 

Biało-niebieski sznurek nawiązujący swoją kolorystyką do flagi Somalii ma stać się symbolem nie tylko bliskich relacji, ale przede wszystkim zaangażowania w problemy społeczne mieszkańców krajów trzeciego świata. Całkowity dochód ze sprzedaży każdego egzemplarza zasili bowiem konto fundacji Save The Children – która specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej potrzebnych środków do życia dzieciom z państw wschodniej Afryki. Akcje poparły też licznie inne modelki Christy Turlington, Coco Rocha, Doutzen Kroes i Lily Aldridge. A czy Wy też się przyłączycie? Bransolety można zakupić na stronie http://www.noirjewelry.com/

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Iman Abdulmajid | nOir Jewelry | dziecko |

podobne artykuły