PL / EN
WOJTEK GÓRSKI JEDNĄ Z TWARZY NAJNOWSZEJ KOLEKCJI TOMA FORDA

WOJTEK GÓRSKI JEDNĄ Z TWARZY NAJNOWSZEJ KOLEKCJI TOMA FORDA

Wśród twarzy najnowszej kolekcji Toma Forda obok Mathiasa Bergha i Jonasa Kesselera można zobaczyć również polskiego modela, Wojtka Górskiego – dowiedz się więcej!

Wojtek Górski – czy słyszeliście już to nazwisko? Podopieczny agencji Mango Models po wybiegu chodzi już od dawna. Na początku pokazywał się w Polsce, na pokazach Dawida Wolińskiego czy Roberta Kupisz oraz na przykład w kolekcjach Vistuli i Boss Orange. Jak mówi agentka Wojtka, po pewnym czasie chłopak w końcu zdecydował się na wyjazd za granicę. Wyjechał więc do Mediolanu. A tam już czekały na niego otwarte drzwi do międzynarodowej kariery. Tom Ford szybko zauważył i „przywłaszczył” sobie wysokiego Polaka. Wojtek, obok Mathiasa Bergha i Jonasa Kesselera, stał się twarzą najnowszej kampanii Forda i prezentował jego kolekcje jako exclusive. W Mediolanie wystąpił również w sesji dla magazynu Fiasco. Następnie model udał się do Paryża, gdzie chodził po wybiegu w pokazie Kenzo.

 

Wygłada na to, że kariera 25-latka nabiera tempa, podpisał on kontrakt z jedną z nowojorskich agencji, a jego opiekunowie z Polski już szykują dla niego nowe kampanie reklamowe. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam parę zdjęć Wojtka dla Toma Forda – obejrzyjcie je koniecznie!

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tom Ford | Wojtek Górski |

podobne artykuły