PL / EN
WINONA RYDER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA ZIMOWEGO NUMERU „V MAGAZINE”

WINONA RYDER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA ZIMOWEGO NUMERU „V MAGAZINE”

Winona Ryder pojawiła się w sesji okładkowej zimowego numeru „V Magazine” wykonanej przez Mario Testino. Jak piękna aktorka prezentuje się przed obiektywem jednego z najsławniejszych fotografów mody? Sprawdźcie!

Winona Ryder, podobnie jak jej były partner – Johnny Depp, wygląda jakby nie postarzała się nawet o jeden dzień. W okładkowej sesji dla „V Magazine”, czterdziestoletnia aktorka prezentuje się jednak bardzo dojrzale – jako kobieta pewna siebie, swojego ciała i seksualności. W podkreśleniu tych cech pomógł jej sam Mario Testino.

 

Na sesję składają się zdjęcia w kolorze i czarno-białe. W stylizacjach aktorki pojawiły się kozaki i rękawiczki z błyszczącej skóry, bandama, stroje z fragmentami z lateksu, a całość podkreślił wyrazisty makijaż – wszystko w kolorze czarnym. W takiej kombinacji Winona prezentuje się naprawdę zjawiskowo i zmysłowo. W połączeniu ze specyficznym dla Testino, chłodnym światłem, fotografie zyskują charakter przełomu lat 80. i 90. – okresu największego rozwoju kariery aktorskiej Ryder.

 

W artykule, który towarzyszy sesji zdjęciowej, możemy zapoznać się z ciekawostkami z życia aktorki. Opowiada o początkach swojej kariery, o tym jak zawsze wybierała filmy zgodnie ze swoimi upodobaniami. Twierdzi, że nie żałuje żadnego scenariusza, który odrzuciła, nawet jeśli potem stał się bardzo popularny. Oprócz tego możemy przeczytać o Winonie dzisiaj. Nadal pozostaje niezależna, nie goni za rozgłosem. Jej bliski przyjaciel, Marc Jacobs, tak komentuje dla „V Magazine” postawę Ryder:„Nie jest kimś, komu zależy na czerwonym dywanie, czy kolorowych magazynach. Jest zdystansowana i trzyma się z boku. Pamiętam jeden z pokazów w Los Angeles, na którym się pojawiła. Nagle zaczął się straszny raban, fotografowie byli podekscytowani. Zapytałem, dlaczego wszyscy tak wariują. Powiedzieli mi, że rzadko kiedy się pokazuje. Jest swego rodzaju tajemnicą. […] Wie bardzo dużo, ale to jest coś, co zachowuje dla siebie, coś, czego w niej nie znacie. Nie eksponuje się nadmiernie. Zobaczenie jej gdzieś jest zawsze niespodzianką, ponieważ nagle uświadamiasz sobie, że nie ma wokół niej żadnej ściemy, że naprawdę jest taka piękna i mądra.”


Sama Winona, mimo swojego wieku, mówi o sobie:„W pewnym sensie nadal czuję się jak dziecko, pomimo że już nim nie jestem. Kiedy to przeminie, prawdopodobnie zrezygnuję.”


Zobaczcie najnowszą sesję Winony Ryder!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Winona Ryder | Winona Ryder dla V Magazine | V Magazine zima | Mario Testino Winona Ryder | Mario Testino | Mario Testino V Magazine |

podobne artykuły