Logotyp serwisu lamode.info
WINGS OF POETRY - KOLEKCJA BIŻUTERII SWAROVSKIEGO NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

WINGS OF POETRY - KOLEKCJA BIŻUTERII SWAROVSKIEGO NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Zobacz najnowszą kolekcję biżuterii marki Swarovski na sezon wiosna-lato 2011.

Nowa kolekcja biżuterii i dodatków, stworzona przez dyrektor kreatywną marki Swarovski Nathalie Colin, stanowi wyraz prawdziwie oryginalnej i artystycznej wizji – przeobrażenia natury.

 

„Za całą kolekcją stoi koncept zmodernizowanego impresjonizmu. W tym sezonie naszą muzą jest artystka, malarka, która wychodzi ze swojej pracowni w pierwszych promieniach wiosennego słońca, by szukać inspiracji, krocząc wśród budzącej się do życia przyrody. Wszystkie jej zmysły są rozbudzone: wizualna magia bujnych odcieni zieleni, zapach ściętej trawy, ciepło słońca na skórze, trzepot skrzydeł, smak pierwszych owoców, promienne barwy kwiatów... Chciałam stworzyć kolekcję, w której natura zajęłaby należne jej miejsce i stałaby się sztuką,” wyjaśnia Nathalie Colin.

 

Wizja ta znalazła wyraz w trzech tematach: Impressionist Rainbow, Free Butterflies, oraz Spring Collage. Cała ta radosna i świetlista kolekcja tchnie świeżością dzięki przenikającym ją odcieniom mięty i fuksji.

 

Motyl, jedno z miniaturowych arcydzieł przyrody, jest błyszczący, kobiecy, delikatny i pełen wdzięku, stanowiąc idealny symbol artystycznej wolności wyrażonej w kompozycji Wings of Poetry. Nathalie Colin zwróciła się do Harumi Klossowskiej de Rola, córki słynnego malarza Balthusa, z prośbą o interpretację wyjątkowej, hybrydycznej kreacji odwołującej się do motyla i wiosennego kwiatu. Motyl-kwiat ucieleśnia magiczny moment w naturalnym cyklu życia, wiosenną odnowę roślin i zwierząt.

 

Temat Impressionist Rainbow oferuje nieskończoną eksplozję kolorów. Każdy artykuł ma świeżą, wyrazistą paletę – razem, ozdoby odznaczają się kalejdoskopowym połączeniem porywających barw. Pięć bransoletek Luminous, dostępnych w kolorach różowym, malinowym, liliowym, mandarynkowym i miętowym, tworzy melanż innowacyjnego tworzywa Crystal Pure i drobnych kryształków dopasowanych kolorystycznie do bransoletek.

 

Free Butterflies to najbardziej emocjonalny temat nowej kolekcji, przedstawiający biżuterię i dodatki, które łączą w sobie kwiaty, owady, zwierzęta i oczywiście motyle, tworząc styl inspirowany figuratywizmem.

 

Spring Collage to bogata mieszanka technik i materiałów, które razem tworzą oszałamiający efekt estetyczny w unikalnych i indywidualnych kreacjach z odrobiną ekscentrycznej poezji

 

Kolekcja Wings of Poetry to zaproszenie do zachwytu, liryki i sztuki; to szansa odkrycia przyrody, przynosząca przesłanie radości i wolności zakorzenionych w niesamowitej energii, którą wyzwala powrót wiosny.

 

tagi: kolekcja | marka | SWAROVSKI |

podobne artykuły