PL / EN
WIELCY PROJEKTANCI WSPIERAJĄ UNICEF!

WIELCY PROJEKTANCI WSPIERAJĄ UNICEF!

21 światowej sławy projektantów stworzyło stroje dla pluszowych mopsów, z których dochód zostanie przekazany UNICEF na rzecz dzieci z Bangladeszu. Poznaj szczegóły akcji „Pug dogs for happy kids” z pieskami Valentino, Mary Katrantzou i Balmain w roli głównej.

„Pug dogs for happy kids” to akcja, do której przyłączyło się aż dwudziestu jeden światowej sławy projektantów i z której dochód zostanie przekazany UNICEF na rzecz dzieci z Bangladeszu. Każdy z zaproszonych do współpracy designerów dostał jedną maskotkę, by ubrać ją w charakterystyczny dla siebie sposób. Na aukcjach zatem dostępne będą pieski m.in. Valentino, Balmain, Mary Katrantzou, Emilio Pucci, Versace czy Roberta Cavalliego.

 

Akcję we współpracy z UNICEF, agendą Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. dzieci, zorganizował włoski luksusowy sklep internetowy - Luisa Via Roma. Hasłem przewodnim projektu jest „Pug dogs for happy kids”.

 

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany UNICEF project ARISE, na rzecz bezdomnych dzieci z ulic Bangladeszu na ich edukację, resocjalizację oraz pomoc w znalezieniu im domu.

 

Poza projektantami akcję aktywnie wspierają również bloggerzy z całego świata, których zadaniem było zaadoptowanie jednego, wybranego pieska i pokazanie go, rozreklamowanie na swoim blogu.

 

Pierwsza aukcja z wystylizowanymi maskotkami ruszyła na ebuy.it 19 marca i potrawa 6 dni. Mopsy, które w pierwszej kolejności wystawiono na sprzedaż są projektu Valentino, Mary Katrantzou i Balmain.


Pieski będą sprzedawane łącznie na 7 aukcjach włoskiego ebuy’a z których ostatnia zakończy się 6 maja.

 

Szczytny cel połączony z maskotkami uroczych mopsów sygnowanych słynnym nazwiskiem to z pewnością idealna pozycja dla udzielających się charytatywnie wielbicieli mody. Sklep Luisa Via Roma przy współpracy z UNICEF poza pluszowymi pieskami przygotował też, w ramach akcji, ekskluzywne torby, z których dochód także zostanie przekazany na pomoc dzieciom.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Pug dogs for happy kids | UNICEF | Valentino | Mary Katrantzou | Balmain |

podobne artykuły