PL / EN
WHAT ANNA WEARS X CZAMARSKI – KOLEKCJA DOSTĘPNA ONLINE WYŁĄCZNIE W BOUTIQUELAMODE.COM!

WHAT ANNA WEARS X CZAMARSKI – KOLEKCJA DOSTĘPNA ONLINE WYŁĄCZNIE W BOUTIQUELAMODE.COM!

Zobaczcie efekty współpracy autorki bloga What Anna Wears? i marki Czamarski, które online znajdziecie tylko w BoutiqueLaMode.com!

Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że projektanci coraz chętniej współpracują z blogerkami - czy to przy kampaniach, czy kolekcjach. Również w naszej rodzimej branży mieliśmy do czynienia z tego typu projektami, a kilka dni temu światło dzienne ujrzał najnowszy z nich. Stoją za nim autorka bloga What Anna Wears? – Anna Skóra oraz Artur Czamarski, czyli projektant i założyciel autorskiej marki Czamarski.

 

Czytelnikom Ani z pewnością bardzo dobrze znany jest jej styl. Blogerka, która szczególnie ceni sobie zdrowy i aktywny tryb życia, stawia przede wszystkim na rzeczy, w których będzie czuła wygodnie, a zarazem kobieco i wyjątkowo. Projekty z kolekcji What Anna Wears x Czamarski idealnie wpisują się w ten klimat. Długa oraz koszulowa sukienka z obszernym kapturem zostały wykonane z wysokich jakości materiałów, które zapewnią nie tylko swobodę noszenia. Ich ciekawa i niebanalna forma, co jest charakterystyczne też dla innych projektów Artura Czamarskiego, to także gwarancja oryginalnego look'u. Z kolei szary basicowy t-shirt, pomimo swojej prostoty, z pewnością będzie się wyróżniać spośród tych, dostępnych w popularnych sieciówkach. W tym przypadku efekt gwarantuje również świetnej jakości bawełna oraz doskonałe wykonanie. 

 

Wszystkie projekty z kolekcji What Anna Wears x Czamarski dostępne są online wyłącznie na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com

 

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: What Anna Wears | Czamarski | kolekcja What Anna Wears x Czamarski | kolekcja | kolaboracja | BoutiqueLaMode.com |

podobne artykuły