PL / EN
LONGCHAMP - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

LONGCHAMP - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

Alexa Chang nadal pozostaje ambasadorką marki Longchamp. Zobaczcie najnowszą kampanię z jej udziałem! 

Alexa Chung po raz trzeci dla Longchamp! Brytyjska it girl ciągle pozostaje ulubienicą francuskiej marki i promuje jej najnowsze propozycje. Klimat kampanii zbliżony jest do dwóch poprzednich – ruch, słoneczna sceneria i piękne żywe kolory, typowe dla wiosenno- letnich produktów brandu. Za plan zdjęciowy posłużyły tym razem krajobrazy klimatycznej Marsylii, a konkretnie, nieco surowa zabudowa, którą urozmaiciły kolorowe elementy scenografii idealnie oddające odcienie przewodnie całej kolekcji.

 

„Ona jest stylową kobietą o naturalnej elegancji, dla której moda jest rzeczywistością” – tak o Alexie mówi Marie- Sabine Leclercq, Dyrektor Międzynarodowego Działu Komunikacji Longchamp. Wyraźnie widać, że Brytyjce świetnie pracuje się z marką, a jej styl i osobowość idealnie współgraja z estetyką firmy.

 

Obok Alexy, w centrum uwagi pojawia się oczywiście torebka Le Pliage Heritage. Łączący ona nowoczesny styl z tradycjnym rzemiosłem marki, bazującym na legendarnej już składanej Le Pliage. Oprócz jednokolorowych propozycji, Longchamp prezentuje również modele z ciekawymi detalami, pomysłowo kontrastującymi z dominujacym odcieniem.

 

Poniżej znajdziecie spot promocyjny oraz zdjęcia, a także materiały z backstage’u. Jak Wam się podoba? 

 

 

źródło: youtube.com


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Longchamp | Longchamp wiosna lato 2015 | kampania | Alexa Chung |

podobne artykuły