Logotyp serwisu lamode.info
WERONIKA LEWICKA Z TOP MODEL W OBIEKTYWIE ŁUKASZA DZIEWICA

WERONIKA LEWICKA Z TOP MODEL W OBIEKTYWIE ŁUKASZA DZIEWICA

Uczestniczka pierwszej edycji programu Top Model, Weronika Lewicka stanęła przed obiektywem fotografa Łukasza Dziewica. Zobaczcie efekty ich współpracy!

Znana z pierwszej edycji programu Top Model, Weronika Lewicka (D’Vision) wzięła udział w sesji fotograficznej autorstwa Łukasza Dziewica. Modelka, którą od września będziemy oglądać w roli opiekunki uczestniczek drugiej edycji programu, udowadnia, że dobrze odnajduje się zarówno przed kamerą jak i obiektywem aparatu.

 

Sesja odbyła się na początku lipca, podczas jednego z nielicznych słonecznych dni w Warszawie. Wykorzystując scenerię miasta, Łukasz starał się uchwycić momenty i emocje, które z reguły uchodzą naszej uwadze.

 

Wielkomiejski styl podkreślony został za pomocą stylizacji Weroniki - mocniejszego makijażu i gładkiej fryzury - które dodały jej bardziej wyrazistego charakteru. Całości dopełniły ubrania z kolekcji Łukasza Stępnia i Magdy Bolesławskiej.

 

Lubimy, kiedy możemy pochwalić polskich młodych artystów, za dobrze wykonaną pracę. A za tę sesję chętnie byśmy przyznali odznaczenie „Dobre, bo Polskie”.

 

Zgodzicie się?

 

Więcej zdjęć Łukasza Dziewica znajdziecie na jego fan page'u.

tagi: Weronika Lewicka | Łukasz Dziewic | Top Model | moda polska |

podobne artykuły